Муніципальна картка м. Дніпро

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Без комісії
Рахунок компанії ви отримаєте протягом декiлькох хвилини.

Також сплачують послуги

Оплатити комунальні послуги по Муніципальній картці в Дніпрі без комісії можна за допомогою portmone.com. Будь-який власник картки може сплатити рахунок за газ, воду, тепло та електроенергію карткою Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР будь-якого банку України.

Комунальні платежі по Муніципальній картці в Дніпрі

Комунальні платежі в Дніпрі по Муніципальній картці доступні користувачам системи Портмоне. Щоб оплатити рахунок необхідно:

  • Ввести номер муніципальної картки;
  • Ввести реквізити платіжної картки.

При введенні номеру муніципальної картки завантажується єдина квитанція, в якій відображаються суми до сплати по всім комунальним підприємствам. Завдяки цьому можна дізнатись заборгованість по картці, а також оплатити послуги всіх компаній одним платежем. Зазначимо, що користувач може редагувати суму до сплати.

Кажучи про реквізити платіжної картки, ми маємо на увазі код безпеки CVV, термін дії та номер картки. Щоб не вводити параметри картки під час оплати рахунків, ви можете створити особистий кабінет та додати інформацію про неї в розділі «Платіжні картки». А щоб оплатити по муніципальній картці той чи інший рахунок без введення CVV2/CVC2 коду – скористайтесь технологією Masterpass.

Як оформити муніципальну карту в Дніпрі?

Для оформлення муніципальної картки в Дніпрі потрібно звернутись до відділення Ощадбанку. Також працівнику фінансової установи знадобляться розрахункові книжки або квитанції з коректними реквізитами комунальних компаній. На основі цих даних і видається єдина розрахункова муніципальна карта, оплатити яку можна в декілька кліків за допомогою шаблонів на сайті portmone.com.

Для створення шаблону вам знадобиться:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • В розділі «Шаблони» обрати опцію «Додати рахунок»;
  • В каталозі послуг обрати категорію «Комунальні послуги»;
  • Відмітити «Муніципальна карта Дніпро» в переліку компаній;
  • Ввести номер муніципальної картки та зберегти шаблон.

Зберігши шаблон, система за допомогою електронних листів буде самостійно сповіщати про надходження нових рахунків. Деактивувати функцію або налаштувати сповіщення через SMS можна в розділі «Особисті дані».

Також вас може зацікавити переказ грошей з картки на картку, поповнення мобільного, сплата податків та оформлення страхового полісу.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна