Тріолан

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Скориставшись послугами сервісу Портмоне ви можете поповнити Тріолан в дистанційному режимі навіть без під'єднання до мережі інтернет. Для цього зверніть увагу на функцію оплати рахунків по телефону, котра дозволяє в будь-який момент поновити доступ до світової павутини, а конкретно - поповнити баланс Triolan.

Як оплатити Тріолан через інтернет?

Для здійснення успішної транзакції на сайті portmone.com, ви можете використати картку будь-якого українського банку з позитивним залишком грошових коштів чи наявністю кредитного ліміту. Так, щоб поповнити інтернет Тріолан необхідно:

  1. Вказати номер договору та суму, на яку ви бажаєте поповнити баланс.
  2. Ввести реквізити картки (16 цифр і термін дії картки, CVV2/CVC2 код).

Зазначимо, що для оплати приймаються картки платіжних систем Visa, Mastercard та ПРОСТІР. Здійснити платіж користувач Портмоне може як без реєстрації, так і після авторизації на сайті. При цьому абоненти компанії Тріолан поповнити рахунок з-під логіну можуть в декілька кліків за допомогою шаблонів оплати.

Як створити шаблон для поповнення інтернету?

Після реєстрації будь-який відвідувач нашого ресурсу може увійти до особистого кабінету, всередині якого можна створювати шаблони та налаштовувати автоматичні сплати, додавати картки та здійснювати масові платежі. Щоб створити шаблон клієнту достатньо здійснити декілька дій:

  • Увійти в особистий кабінет і відкрити розділ "Шаблони";
  • Натиснути на кнопку "Додати рахунок" і перейти в ту чи іншу категорію (інтернет-провайдер Тріолан знаходиться в категорії "Інтернет", в категорії "Телебачення" можна сплатити Тріолан ТБ);
  • Обрати конкретного постачальника послуг;
  • Заповнити необхідну інформацію (як правило, достатньо вказати номер договору чи особовий рахунок) та натиснути на кнопку "Зберегти".

В будь-який момент ви можете відредагувати шаблон в розділі "Шаблони".

Тарифні плани

Вивчити діючі тарифи ви можете на спеціальній сторінці. Зазначимо, що умови тарифних планів актуальні для мешканців будь-якого міста, чи то Київ, Харків чи Дніпро.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна