Тріолан оплатити

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

Також сплачують послуги

Оплатити Тріолан інтернет — швидко та зручно

Triolan.Net — група операторів зв'язку, що надає доступ до високошвидкісного інтернету, а також цифрового та кабельного ТБ. Покриття компанії охоплює такі міста як: Харків, Київ, Дніпро, Полтава, Одеса, Запоріжжя, Суми, Рівне, Бровари, Чугуїв та смт. Слобожанське (Харківська обл). Провайдер працює як з фізичними, так і юридичними особами, пропонуючи широкий вибір тарифів для:

 • багатоквартирних будинків;
 • приватних будинків;
 • нежитлових приміщень.

Якщо вам потрібно поповнити рахунок Тріолан — зробіть це онлайн за допомогою сервісу Portmone.

Оплата Triolan на сайті Portmone

Щоб поповнити Triolan за номером договору вам знадобиться пристрій з доступом до інтернету та платіжна картка. Далі дотримуйтесь такого алгоритму дій:

 1. Увійдіть у “Каталог послуг”, де перейдіть до розділу “Інтернет”.
 2. Вкажіть свою область та знайдіть "Тріолан.Нет" у списку інтернет-провайдерів вашого регіону.
 3. Вкажіть номер договору та суму поповнення, після чого натисніть “Оплатити”.
 4. Введіть реквізити банківської картки та актуальний email.
 5. Здійсніть оплату.

Через декілька хвилин чекайте на свій email лист-повідомлення про проведення платежу та електронну квитанцію. Якщо оплату було здійснено після авторизації на сайті Портмоне, квитанцію в будь-який момент можна переглянути та завантажити на свій пристрій через особистий кабінет. Крім того, користувачі, які пройшли реєстрацію в системі, можуть створити шаблон та нагадування, а також налаштувати автоматичну оплату рахунку у зазначену дату. Це дозволить не лише заощадити ваш час, а й не забути про оплату послуги.

Як поповнити Тріолан інтернет без комісії

Комісія за проведення платежу на користь компанії Тріолан через Portmone становить 2% від суми, але не менше ніж 2 гривні. Якщо ви бажаєте заощаджувати на комісії, необхідно активувати тариф “Місяць”. Для цього необхідно:

 1. Зареєструватися або виконати вхід до кабінету Портмоне.
 2. Перейти до розділу “Управління профілем”.
 3. Обрати вкладку "Мій тариф".
 4. Натиснути кнопку "Активувати пакет Місяць".

Якщо ви бажаєте отримати більше інформації про тариф, натисніть кнопку "Детальніше про пакет".

Після активації тарифу ви зможете платити за інтернет, охорону, комуналку, а також за послуги телефонії та телебачення без комісії. Також авторизовані користувачі можуть персоналізувати особистий кабінет, передавати показання лічильників, отримувати електронні платіжки та зберігати дані платіжних карток, що позбавить необхідності внесення платіжних даних при здійсненні майбутніх оплат.

Як дізнатися, чи пройшла оплата інтернету Тріолан

Зарахування коштів на рахунок провайдера зазвичай відбувається протягом 3-5 хвилин після проведення платежу системою. У поодиноких випадках на це може знадобитися від 1 до 3 днів. Якщо вам необхідно перевірити рахунок на факт надходження коштів, це можна зробити одним із способів:

 • через кабінет абонента на веб-сайті triolan.com;
 • зателефонувавши до контакт-центру провайдера, контакти якого можна знайти на офіційному сайті.

За потреби, надайте співробітнику провайдера електронну квитанцію, яка була відправлена вам після оплати.

Що ще можна сплатити через Portmone.com.ua

Користувачі Портмоне можуть не тільки оплатити Тріолан без комісії, а й здійснювати оплату тисяч інших послуг і сервісів. Наприклад:

Користуючись Portmone, ви завжди можете бути впевнені у високій швидкості проведення оплат, низькій комісії та надійному захисті ваших персональних даних, що підтверджено наявністю сертифіката PCI DSS. Якщо ви ще не користувалися нашими послугами — саме час це виправити і переконатися, що онлайн платежі це максимально швидко і зручно.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна