Закарпаттяенергозбут - оплатити

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Донедавна, щоб здійснити оплату Закарпаттяенергозбут в Ужгороді, Мукачеві та інших містах Західної України потрібно було шукати найближче відділення банку та стояти в черзі до каси, що забирало чимало часу та сил. Сьогодні подібні оплати можна здійснювати не виходячи з дому, достатньо мати під рукою платіжну картку, а також комп'ютер або смартфон з доступом до мережі інтернет.

Оплатити електроенергію Закарпаття онлайн

Найшвидший і найпростіший спосіб оплатити Закарпаттяенергозбут — скористатися послугами платіжного онлайн-сервісу Portmone. Весь процес займе лише кілька хвилин, навіть якщо ви не є зареєстрованим користувачем. Але ми рекомендуємо пройти простий процес реєстрації, який займе всього пару хвилин вашого часу. Після цього ви отримаєте можливість створювати шаблони, зберігати дані платіжних карток, отримувати електронні рахунки та налаштовувати автоматичні платежі.

Оплата Закарпаттяенергозбут без комісії на Portmone

Щоб оплатити електроенергію на Закарпатті за допомогою нашого сервісу, необхідно зайти на сайт Portmone.com після чого виконати кілька простих дій:

 1. Перейдіть в “Каталог послуг” та оберіть “Комунальні послуги”.
 2. Вкажіть свій регіон та оберіть тип послуги “Електроенергія”.
 3. У списку компаній, що відкрився, знайдіть ТОВ "Закарпаттяенергозбут".
 4. Введіть номер особового рахунку та натисніть кнопку оплати.
 5. На сторінці, що відкрилася, буде вказана сума до оплати, яка виставляється постачальником послуги на підставі показників вашого лічильника.
 6. Введіть дані банківської картки та email, якщо ви не авторизувалися в особистому кабінеті. Якщо ви увійшли до системи, просто оберіть одну з раніше збережених карток.
 7. Підтвердьте оплату.

За потреби ви можете самостійно передати показники лічильника. Для цього у відповідному вікні вкажіть поточні та попередні показання, тариф та розмір субсидії. Після цього сервіс автоматично розрахує суму до сплати.

Зареєстровані користувачі можуть створити шаблон платежу та прикріпити його до своєї адреси, що надасть можливість здійснювати наступні оплати всього в пару кліків, тим самим заощаджуючи свій час. Сплачувати послуги можна як через сайт, так і за допомогою смартфона, попередньо встановивши на нього мобільний додаток Portmone.com, який можна завантажити в App Store або Google Play.

Як дізнатися номер рахунку, щоб оплатити ТОВ “Закарпаттяенергозбут”

Якщо ви не знаєте номер особового рахунку для оплати за електроенергію, його можна знайти на квитанції, яку ви щомісяця отримуєте від постачальника послуги. Крім того, номер рахунку можна дізнатися зателефонувавши на гарячу лінію Закарпаттяенергозбут, контакти якої можна знайти на їх офіційному сайті.

Зареєстровані користувачі Portmone можуть ввести свою адресу в особистому кабінеті, після чого система автоматично знайде їх електронні рахунки. Це позбавить необхідності ручного введення особового рахунку для оплати за світло, воду та інші комунальні послуги.

Автоплатежі для онлайн-оплати електроенергії Закарпаття

Користувачі Портмоне мають змогу налаштовувати автоматичні оплати рахунків. Для цього спочатку потрібно створити шаблон:

 • зареєструйтеся або увійдіть до кабінету Portmone;
 • перейдіть до вкладки “Шаблони” та створіть шаблон, натиснувши відповідну кнопку;
 • виберіть тип послуги та компанію, а потім вкажіть номер особистого рахунку чи іншу інформацію, що попросить система;
 • збережіть шаблон.

Після того, як шаблон буде збережено, ви зможете створювати нагадування, а також налаштовувати автоматичні оплати рахунків. Для цього потрібно натиснути на три крапки навпроти потрібного шаблону та обрати потрібний функціонал — створити нагадування чи створити автоплатіж. Потім система попросить вказати ряд параметрів: дату початку та закінчення автоматичних оплат, суму оплати та регулярність. Далі залишиться лише натиснути на кнопку “Створити автоплатіж”.
Звертаємо увагу, що функція автоплатежу не доступна для оплати комунальних рахунків, але ви можете користуватись нею для оплати послуг інтернет-провайдерів, мобільних операторів тощо.

Переваги онлайн-сервісу швидких платежів Портмоне

Здійснюючи оплату Закарпаттяенергозбут через Portmone, ви отримуєте низку додаткових переваг:

 • автоматичне отримання рахунків та нагадувань;
 • можливість створення шаблонів та налаштування автоматичних платежів;
 • зручний та функціональний особистий кабінет з можливістю його персоналізації;
 • можливість відстеження динаміки витрат та зберігання електронних квитанцій про оплату.

Крім оплати за світло, користувачі сервісу можуть оплатити АВЕ Ужгород, оплатити Воля Кабель онлайн, оплатити послуги Поліції охорони, поповнити мобільний, переказувати гроші на картку та оплачувати інші комунальні послуги.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна