Закарпатська філія ТОВ “Газмережі України” - оплатити

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1,5%, не менше 3 грн.

Зареєстровані користувачі Портмоне, що активують пакет “Місяць”, можуть сплачувати рахунки від Газмережі Закарпатської філії без комісії. Для активації послуги необхідно зареєструватися чи увійти до кабінету Portmone, відкрити налаштування профілю та вибрати розділ “Підписка”, де активувати послугу.
Крім того, сервіс дає змогу накопичувати бонуси за сплату послуг з кешбеком та запрошуючи друзів до користування Portmone, а потім використовувати накопичені бали для списання комісії.

Рахунки для оплати за розподіл газу щомісячно надсилаються компанією “Газмережі” у вигляді паперових квитанцій. Користувачі Portmone, що зареєструються в системі, можуть також отримувати електронні версії рахунків. Для цього слід створити шаблон оплати Закарпатської філії “Газмережі” або додати адресу в персональному кабінеті, після чого система знайде та запропонує компанії, цифрові рахунки яких ви можете отримувати.

Дізнатись номер рахунку можна:

 • в договорі про надання послуг, що був підписаний з ТОВ “Газорозподільні мережі України”;
 • в паперовій квитанції, яка надсилається кожного місяця;
 • подзвонивши в службу підтримки постачальника послуги.

Зв'язатися з контакт-центром Газмережі Закарпатської філії можна по телефону (0312) 65 92 62. Також ви можете надіслати своє питання на електронну пошту [email protected].

З 01.01.2024 року за газорозподіл на території Закарпатської області відповідає ТОВ “Газмережі”, а дія ліцензії АТ “Закарпатгаз” була припинена. Крім доставки природного газу підприємство надає ряд додаткових послуг:

 • обслуговування систем газорозподілу;
 • проектування та зведення нових газопроводів;
 • монтаж лічильників та здійснення їх повірки.

Сьогодні компанія обслуговує більш ніж 278 тис. побутових та понад 7 тис. непобутових споживачів, надаючи послуги в 382 населених пунктах Закарпатської області.
Якщо ви шукаєте комфортний та швидкий спосіб оплати за розподіл газу в Газмережі Закарпатської філії, тоді зверніть увагу на сервіс Портмоне та сплачуйте послуги через інтернет.

Оплата ТОВ “Газорозподільні мережі України” Закарпатської філії на Portmone

Щоб оплатити Газмережі Закарпатської філії онлайн через систему Портмоне, необхідно слідувати простому алгоритму:

 1. Увійдіть до розділу “Комунальні послуги”.
 2. Оберіть ваш регіон та виберіть послугу “Газ”, а потім знайдіть Закарпатську філію “Газмережі України” в списку доступних до оплати компаній.
 3. Введіть № особового рахунку та приступіть до сплати послуги, натиснувши на кнопку “Оплатити”.
 4. Заповніть платіжну інформацію (№ та строк дії банківської картки), вкажіть суму платежу та емейл.
 5. Проведіть транзакцію.

Якщо ви — зареєстрований користувач і сплачуєте послугу після авторизації в особистому кабінеті, то можете зберегти оплату в якості шаблону, а потім користуватись ним для ще більш зручної та швидкої оплати. Додатково, створивши шаблон, ви зможете налаштовувати автоматичну оплату рахунку та створювати нагадування.

Звертаємо увагу, що при оплаті послуг Газмережі передбачена комісія, що дорівнює 1,5% від розміру платежу (мінімально 3 грн). Користувачі, що мають акаунт на Портмоне, можуть активувати пакет “Місяць” та сплачувати послуги інтернет-провайдерів, телефонію, комунальні платежі, охоронних фірм та сервісів, а також ТБ, не сплачуючи комісії.

До якого числа платити за розподіл газу в “Газмережі” Закарпатської філії

Оплачувати рахунки за розподіл “блакитного палива” варто кожного місяця, не пізніше 20 числа. Тут же слід зазначити, що в поточному місяці здійснюється оплата за минулий місяць.
Якщо не оплачувати послуги “Газмережі” протягом довгого часу, постачальник може:

 • нарахувати штрафні санкції;
 • стягнути заборгованість у судовому порядку;
 • припинити постачання послуги споживачу.

Також слід пам'ятати, що своєчасно сплачені рахунки забезпечують стабільне функціонування газорозподільної системи.

Портмоне — швидкі та безпечні платежі в одному місці

Сервіс Portmone дозволяє здійснити оплату ТОВ “АВЕ Ужгород”, оплатити Закарпаттяенергозбут, поповнити інтернет Воля та оплатити послуги тисячі інших компаній та сервісів, причому для цього не обов'язково реєструватися. Крім того, користуючись сервісом ви завжди можете розраховувати на:

 • максимальну швидкість опрацювання платежів;
 • мінімальну комісію;
 • якісну та цілодобову службу підтримки;
 • високий рівень захисту вашої персональної інформації.

А витративши 3 хвилин на реєстрацію, ви значно розширите функціональні можливості сервісу та зможете передавати дані лічильників, накопичувати бонуси та отримувати кешбек, зберігати платіжні дані, здійснювати пошук рахунків за адресою та ще багато іншого.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна