Воля Кабель - оплатити інтернет або ТБ

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 2%, не менше 2 грн.

Рахунок цієї компанії буде вам доставлений впродовж декількох хвилин.

У разі виникнення питань, щодо роботи постачальника послуг, Ви можете звернутися за телефоном:

(050) 502-22-50;

(093) 502-22-50;

(068) 502-22-50

Також сплачують послуги

"Воля Кабель" — національний провайдер, послугами якого вже користується близько 2 мільйонів чоловік, і кількість яких щодня продовжує зростати. На сьогоднішній день компанія представлена ??у таких містах як Київ, Харків, Львів, Вінниця, Полтава, Хмельницький та Черкаси, завдяки чому вона вже багато років впевнено утримує лідируючі позиції на українському ринку.

Серед послуг компанії — бездротовий інтернет на швидкості до 500 Мб/сек, а також кабельне та цифрове ТБ у високій якості. Користувачам пропонується широкий вибір пакетів послуг, що дозволяють підібрати найвигідніший варіант використання сервісу з урахуванням їх потреб.

Найшвидший і найпростіший спосіб поповнення Воля — скористатися послугами платіжного сервісу Portmone.com, що не лише позбавить необхідності виходити з дому, а й дозволить заощадити ваш час. Все, що для цього необхідно — платіжна картка, а також комп'ютер або смартфон, підключений до інтернету. Процес оплати займає всього кілька хвилин після чого кошти практично миттєво зараховуються на баланс провайдера.

Як поповнити Воля за номером договору на Portmone

Щоб здійснити оплату Воля за номером договору за допомогою сайту або мобільного додатка Portmone, необхідно виконати кілька простих дій:

 1. Зайти в “Каталог послуг” та обрати розділ “Інтернет”.
 2. У списку компаній, що відкрився, знайти Volia.
 3. Вказати номер договору та суму до сплати.
 4. Натиснути кнопку “Оплатити”.
 5. Ввести свою електронну пошту та реквізити банківської картки. Якщо ви авторизовані в особистому кабінеті, просто виберіть одну з раніше збережених карток.
 6. Повторно натиснути кнопку "Оплатити".
 7. Підтвердити проведення операції одним із запропонованих вашим банком способів.

Готово — протягом декількох хвилин кошти будуть зараховані на рахунок провайдера (у окремих випадках зарахування коштів може тривати до 3-х днів). Інформація про успішну оплату онлайн інтернету Воля буде надіслано на вказаний вами email разом із квитанцією. Якщо ви зареєстровані в системі Portmone, електронну версію платіжного документу також буде збережено в особистому кабінеті.

Як сплатити Воля без комісії

Комісія за проведення платежу становить 2% від суми, але не може бути меншою за 2 грн. Зареєстровані користувачі Portmone можуть підключити тариф "Місяць" та поповнювати Воля без комісії. Після цього без комісії також можна буде заплатити за:

 • телефонію;
 • кабельне телебачення;
 • комунальні послуги;
 • послуги охоронних компаній.

Для більшої зручності користувачі можуть створювати шаблони платежів і здійснювати наступні оплати буквально в два кліки. Також доступна функція автоматичної оплати у вказану дату, яку можна настроїти в особистому кабінеті на сайті.

Переваги реєстрації на Портмоні для оплати Воля Кабель

Реєстрація на сайті Portmone.com дозволяє не тільки поповнити інтернет Воля за допомогою збереженого шаблону, але й відкриває низку додаткових переваг:

 • можливість персоналізації особистого кабінету;
 • функцію нагадування про платежі;
 • одержання кешбеку при оплаті окремих послуг та сервісів;
 • автоматичне отримання онлайн рахунків;
 • функцію відстеження динаміки витрат та багато іншого.

Крім оплати за інтернет та ТБ, користувачі сервісу можуть здійснювати перекази з картки на картку, купувати квитки на залізничний та автобусний транспорт, сплачувати податки, а також вносити платежі за кредитом та сплачувати послуги страхування.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна