Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Воля ТБ та/або Інтернет (шапка)

Мінімальна сума 1.00 грн

Комісія 0.8%, не менше 2 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка: Рахунок цієї компанії буде вам доставлений впродовж декількох хвилин.

Поповнити Воля за декілька хвилин карткою будь-якого банку України можна за допомогою Портмоне. До сплати приймаються кратки Mastercard, Visa та НПС ПРОСТІР. Грошові кошти на баланс провайдера зараховуються максимально швидко, тому без інтернету чи телебачення ви не залишитесь.

Як оплатити Воля карткою?

Щоб оплатити ТБ чи поповнити інтернет від вказаного провайдера карткою, необхідно ввести наступну інформацію:

  • Номер договору з постачальником послуг;
  • Реквізити платіжної картки.

Варто зазначити, що для успіху операції з боку банку, випустившого вашу картку, не повинно бути обмежень на здійснення транзакцій через інтернет. У випадку спрацювання подібних лімітів, рекомендуємо зв’язатись з вашою фінансовою організацією для зміни обмежень. Контактний телефон банку, як правило, вказується на зворотній стороні картки.

Щоб не вводити реквізити щоразу під час платежу, ви можете зареєструватись на сайті portmone.com та додати дані картки в розділі «Платіжні картки». Реєстрація також дозволить використовувати технологію Masterpass. За допомогою останньої абонентам компанії Воля оплата стане доступною навіть без введення CVV2/CVC2 коду.

Як оплатити Воля ТБ через шаблон?

На Портмоне поповнення балансу інтернету чи кабельного телебачення від Volya відбувається в межах єдиного платежу. Достатньо знати номер договору, щоб оплатити Воля Кабель, окремо інтернет чи комплекс послуг. Швидше за все це зробити за допомогою шаблону. Щоб створити шаблон потрібно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • В категорії «Шаблони» вибрати функцію «Додати рахунок»;
  • Вибрати компанію Воля в розділі «Інтернет» чи «Телебачення»;
  • Ввести номер договору;
  • Зберегти шаблон.

Для зручності можна залишити коментар до шаблону (наприклад, оплата Volia). Зберігши шаблон, користувач зможе налаштувати автоматичну сплату рахунків від даного провайдера в розділі «Автоматична оплата».

За замовчуванням Портмоне буде оповіщати за допомогою e-mail про надходження рахунків від компаній, для яких налаштовані шаблони. Відмовитись від даної опції можна в розділі «Особисті дані».

Окрім оплати телебачення та інтернету, вас може зацікавити переказ коштів з картки на картку, поповнення мобільного, оплата податків чи комунальних послуг.