Комунальні послуги м.Київ (ЦКС, ОСББ,...)

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити ГІОЦ швидко карткою будь-якого банку України можна за допомогою Портмоне. Вам не потрібно шукати платіжні термінали чи відділення банку, стояти в черзі та витрачати свій час на заповнення паперових квитанцій. Все відбувається в режимі онлайн з доступністю 24/7.

Як оплатити рахунок ГІОЦ карткою?

Оплата комунальних послуг в Києві в межах portmone.com відбувається в декілька кліків:

  1. Введення особистих даних. У випадку з ГІОЦ необхідно вказати номер ЖЕКу та номер особового рахунку.
  2. Введення параметрів платіжної картки. Для здійснення транзакції потрібно ввести код безпеки CVV2/CVC2, термін дії та 16ти-знаковий номер картки. В деяких випадках додатково знадобиться SMS-підтвердження операції.

Оплатити рахунок ГІОЦ за допомогою Портмоне можна картками Visa, Mastercard та НПС ПРОСТІР. Зазначимо, що на картці повинен бути позитивний залишок власних чи кредитних коштів. Крім того, з боку банку, який випустив картку, не повинно бути лімітів на здійснення операцій через інтернет. Ознайомитись з діючими обмеженнями можна, звернувшись до підтримки банка-емітента (контакти вказані на зворотній стороні картки).

Оплата комунальних послуг через шаблон

Використовуючи особистий кабінет (доступний після реєстрації в системі Портмоне), користувач може налаштувати сплату рахунків через шаблони. Наприклад, щоб створити шаблон для оплати послуг КП ГІОЦ потрібно:

  • В особистому кабінеті обрати категорію «Шаблони»;
  • Натиснути на кнопку «Додати рахунок»;
  • В каталозі послуг обрати розділ «Комунальні послуги»;
  • В переліку компаній обрати ГІОЦ (Київ);
  • Вказати номер ЖЕКу та ОР;
  • Ввести коментар до шаблону та зберегти його.

Зберігши шаблон система Портмоне буде сповіщати про нові рахунки від даного комунального підприємства за допомогою електронних листів. Цей функціонал можна відключити в розділі «Особисті дані». Як альтернатива користувач може активувати SMS-сповіщення.

Також зазначимо, що зареєстрованим в Портмоне клієнтам ГІОЦ оплата доступна за допомогою технології Masterpass від Mastercard.

Окрім оплати рахунків, користувач Портмоне може передавати показання лічильника, заповнюючи електронні квитанції. Для цього під час транзакції достатньо заповнити поточні показання у відповідних полях.

Всі рахунки в одному місці

Використовуючи portmone.com, можна сплатити будь-який рахунок. Так, окрім ГІОЦ оплатити можна послуги ТОВ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ" YASNO, Укртелеком, Теплопостачсервіс, Київводоканал та сотні інших компаній. Багато рахунків можна оплатити без комісії. Більше інформації про тарифну політику можна дізнатись тут.