КиївГазЕнерджи

Комісія 1.2%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Тут ви можете сплатити Київгаз без реєстрації та прихованих комісій, витратив всього декілька хвилин власного часу. А якщо у вас проблеми з доступом до інтернету, ви можете скористуватись функцією сплати рахунків по телефону.

Як оплатити рахунок Київгаз через інтернет

За допомогою сервісу Портмоне ви можете заплатити за газ карткою Mastercard чи Visa будь-якого українського банку. Зазначимо, що ми також працюємо з НПС ПРОСТІР. Щоб оплатити рахунок КиївГазЕнерджі онлайн необхідно:

  1. Вказати номер особового рахунку (в цьому вам допоможе квитанція).
  2. Ввести реквізити картки (16ти-значний номер, термії дії картки та CVV2/CVC2 код).

Варто зазначити, що компанія portmone.com не встановлює тарифи, електроенергія надається за ціною, яку визначає безпосередньо постачальник послуг. Тому у випадку виникнення запитань, стосовно тарифікації послуги, рекомендуємо звернутись до компанії Київгаз.

Контролюйте показання лічильника

Зареєструвавшись в системі Портмоне і створив шаблон оплати, ви будете отримувати електронні рахунки, які відображають всю інформацію своїх паперових аналогів. Ви зможете контролювати та передавати показання лічильника через інтернет, навіть якщо паперова квитанція десь загубиться чи не буде вам доставлена компанією Київгаз. Сплата такого рахунку за допомогою шаблону відбувається у два кліки.

Щоб створити шаблон, необхідно:

  1. Створити особистий кабінет в системі Портмоне (доступний після реєстрації).
  2. Відкрити розділ «Шаблони» та натиснути на «Додати рахунок».
  3. Обрати розділ «Комунальні послуги» та компанію КиївГазЕнерджі.
  4. Ввести інформацію абонента (номер особового рахунку).

Збережений шаблон буде зберігатися в однойменному розділі. В будь-який момент ви зможете відкоригувати його чи додати ще один шаблон. Для максимально швидкої оплати ми рекомендуємо додати картку в розділі «Платіжні картки» чи створити гаманець Masterpass.

Комунальні послуги на Портмоне

Використовуючи каталог послуг Портмоне, ви можете сплатити рахунок Київгаз, а також будь-якої комунальної компанії (Київенерго, Київводоканал, ГІОЦ, ТОВ «Євро-реконструкція» і т.д.). Якщо ви не знайшли необхідного вам постачальника послуг, ви можете сплатити рахунок за реквізитами.