Сплатити КиївГазЕнерджі

Комісія 0.7%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

ДП «КиївГазЕнерджи» — дочірня компанія ПАТ «Київгаз», що з 2015 року відповідає за постачання газу мешканцям столиці. Оплатити послуги підприємства можна в режимі онлайн на сайті або в додатку Portmone. Прив'язавши до свого акаунту особовий рахунок і банківську картку, ви можете вносити оплату за щомісячне споживання газу та інші комунальні послуги лише в кілька кліків. Крім того, клієнти, що активували тарифний пакет «Місяць», можуть сплатити «КиївГазЕнерджи» без комісії.

Як сплатити комунальні послуги «КиївГазЕнерджи» через інтернет

Досі збираєте паперові платіжки, що надходять до поштової скриньки? Щомісяця стоїте в довгих чергах, намагаючись оплатити комуналку вчасно, щоб уникнути нарахування штрафів і пені? Забудьте про незручності та проведіть зайву годину з сім'єю або за улюбленою справою. «Портмоне» дає можливість платити за комунальні послуги в будь-який зручний час.

Для здійснення платежу потрібні лише:

 • пристрій з доступом до інтернету;
 • пластикова картка VISA або MasterCard, випущена будь-яким банком. Приймаються до оплати також картки «Простір».

Після реєстрації на Portmone та створення шаблону про оплату ви щомісячно отримуватимете електронні рахунки, в яких міститься вся потрібна інформація. Оплачені «КиївГазЕнерджи» квитанції в електронному вигляді зберігаються в архіві. За потреби після оплати ви можете отримати їх на e-mail, а також видрукувати.

Якщо немає можливостей для друку, але ви з недовірою ставитеся до віртуального способу зберігання платіжок, замовте послугу з доставлення квитанцій на сервісі. Відправлення здійснюється щоквартально.

Що необхідно для оплати рахунку в «КиївГазЕнерджи»

Оплатити споживання газу дуже просто. Якщо ви зареєстровані на сервісі, скористайтеся збереженим шаблоном. Щоб здійснити платіж без реєстрації та авторизації, введіть номер особового рахунку та натисніть кнопку «Сплатити». На сторінці, що відкрилася, ви побачите платіжки за газорозподіл і газопостачання, а також суму до оплати за послуги компаній «Київгаз» і «КиївГазЕнерджи». Далі введіть адресу електронної пошти та реквізити банківської картки:

 • номер з 16 цифр;
 • термін закінчення дії;
 • CVV-код.

Завершіть транзакцію, натиснувши кнопку «Оплатити». Зарахування коштів відбувається майже моментально.

До якого числа потрібно оплатити

Оскільки постачальники газу нерідко карають боржників відключенням від надання послуги, бажано оплачувати рахунок за минулий місяць до 20 числа поточного.

Користуючись Portmone, ви можете сплачувати рахунки швидко і легко, не допускаючи прострочення та накопичення боргів. На додаток, прив'язка рахунків за комуналку до адреси, а банківської картки — до особистого кабінету на сервісі дає можливість платити одночасно за всі послуги. Тепер нема потреби збирати квитанції та самостійно проводити розрахунки: Portmone все зробить за вас.

Як передати показники за газ у «КиївГазЕнерджи»

Передати показники газового лічильника можна:

 • на сайті ДП «КиївГазЕнерджи» в особистому кабінеті;
 • зателефонувавши до контактного центру за номером (044) 495–04–05 або 097–495–04–05;
 • через @KyivgazBot у Telegram.

Проте враховуйте, що щомісяця вам необхідно надсилати показники електроенергії, холодної та гарячої води та, відповідно, авторизуватися на офіційних ресурсах постачальників цих послуг. Погодьтеся, це довго та незручно. Але вихід є: в особистому кабінеті Portmone ви можете знайти в списку компаній «КиївГазЕнерджи», передати показники лічильника разом із цифрами, що стосуються споживання води та електроенергії.

Чому потрібно зареєструватися на Portmone

Оплачувати комуналку на нашому сервісі можна без авторизації. Проте найпростіше ініціювати транзакції зареєстрованим на Portmone абонентам «КиївГазЕнерджи»: оплата буде максимально оперативною та зручною.

Авторизація триває лічені секунди. Зареєстровані користувачі мають можливість:

 • створювати шаблони для оплати та контролювати отримання платіжок;
 • додавати в особистий кабінет банківські картки, щоб щоразу наново не вводити дані;
 • прив'язувати рахунки до адрес і платити в кілька кліків за використання газу у квартирі та на дачі.

Portmone — найкращий інструмент у питаннях оплати комунальних послуг

З кожним днем українці все частіше вибирають онлайн-платежі. Електронний сервіс Portmone — надійна та швидка альтернатива оплаті комуналки у відділенні банку. Співпраця з нами надає користувачам цілу низку переваг:

 • економія часу та безпека кожної операції;
 • зручність платежів завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та наявності детальних інструкцій;
 • можливість оплачувати комісію бонусними балами, які можна одержати за покупки в інтернеті за програмою cashback. Крім того, з пакетом «Місяць» лише за 29,90 грн ви можете здійснювати оплату «КиївГазЕнерджи» без комісії.

Бажаєте платити за газ та інші комунальні послуги швидко та вчасно, не обтяжуючи себе непотрібними розрахунками? Вибирайте Portmone!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна