OSELYA Service

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 0.5%, не менше 3 грн.
Якщо особовий рахунок, містить букви, їх потрібно вводити латиницею.

Оплатити Житло Уют Сервіс без черг та трати часу на пошук банку чи платіжного терміналу можна за допомогою Портмоне. Для цього достатньо скористатись карткою Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР з позитивним балансом грошей чи доступом до кредитних коштів будь-якого банку України.

Як оплатити рахунок Житло Уют Сервіс карткою?

Оплатити комунальні послуги вказаного підприємства можна, здійснив декілька дій:

 • Вказав особовий рахунок;
 • Вказав параметри платіжної картки.

Номер особового рахунку можна дізнатись, заглянувши до паперової квитанції або звернувшись до підтримки комунальної компанії. Реквізити картки вказані на її поверхні: код CVV, термін дії та номер з 16 цифр.

Зазначимо, що зі сторони банку-емітента не повинно бути обмежень на здійснення транзакцій через інтернет. В іншому випадку оплатити рахунок Житло Уют Сервіс онлайн не вийде. Щоб змінити обмеження, рекомендуємо подзвонити до банку (контакти вказані на зворотній стороні платіжної картки).

Сплачуйте Житло Уют Сервіс у два кліки

Зареєструвавшись в системі Портмоне, ви зможете налаштувати шаблон для здійснення швидких платежів. За його допомогою вам не доведеться вводити особисті дані (номер ОР). Крім того, в розділі «Платіжні картки» можна додати картку, що дозволить здійснювати платежі без вводу терміну дії та номеру картки. Також зареєстрованим на portmone.com абонентам компанії Житло Уют Сервіс оплата доступна за допомогою гаманця Masterpass.

Для створення шаблону потрібно:

 • Увійти до особистого кабінету;
 • В розділі «Шаблони» обрати опцію «Додати рахунок»;
 • В пошуку вказати назву компанії або знайти її в категорії «Комунальні послуги» (переконайтесь, що вибраний необхідний регіон);
 • Ввести ОР та коментар до шаблону;
 • Зберегти шаблон.

Зберігши шаблон, ви зможете сплатити комунальні послуги в Броварах у два кліки. За замовчуванням система Портмоне буде самостійно сповіщати вас про надходження нових рахунків від даної компанії через e-mail повідомлення. Додатково ви можете активувати опцію SMS-сповіщення в розділі «Особисті дані».

Але сплатити комуналку в Броварах – лише одна з можливостей системи. З нами можна:

 • Поповнити мобільний;
 • Переказати кошти;
 • Поповнити баланс інтернету;
 • Сплатити податки.

Про те, які рахунки можна сплачувати без комісії можна дізнатись на сторінці «Тарифи». Мешканців Броварів також може зацікавити сплата послуг Київобленерго, Київоблгаз ЗБУТ та Цифрал Сервіс.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна