Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Київобленерго (За спожиту електроенергію до 31.12.2018р.)

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка

Зверніть увагу! Рахунок даної компанії буде доставлено вам у наступному місяці.

За допомогою сервісу Портмоне ви можете сплатити Київеоблнерго онлайн карткою Приватбанку, Райффайзен Банку Аваль, Альфа Банку, ОТП Банку, Ощадбанку та будь-якого іншого українського банку. Для цього вам необхідно мати позитивний баланс грошових коштів і декілька хвилин вільного часу.

Як оплатити рахунок Київобленерго?

Для того щоб оплатити електроенергію онлайн, необхідно вказати наступну інформацію:

  1. Номер особового рахунку.
  2. Номер рахунку за е/е.
  3. Контрольну суму.
  4. Номер розрахункового рахунку.
  5. Коментар до шаблону (необов’язково).

Після введення перерахованої інформації вас переадресує на сторінку оплати послуг Київобленерго, оплатити які ви можете карткою платіжних систем Visa, Mastercard чи ПРОСТІР. Варто зазначити, що для успішної транзакції потрібно ввести коректні реквізити банківської картки (її термін дії та номер, CVV2/CVC2 код). Щоб пропустити цей етап в подальшому, ви можете ввійти в особистий кабінет на сайті portmone.com і додати картку в розділі «Платіжні картки».

Платіть за електрику через шаблон

Щоб оплатити комунальні послуги у два кліки, ми рекомендуємо використовувати шаблоні. Для створення шаблону потрібно:

  1. Увійти в систему (вхід доступний тільки зареєстрованим користувачам).
  2. Відкрити розділ «Шаблони» та натиснути на кнопку «Додати рахунок».
  3. В категорії «Комунальні послуги» вибрати Київобленерго (за необхідності змінити регіон).
  4. Ввести реквізити оплати (в цьому вам допоможе паперова квитанція).
  5. Натиснути на кнопку «Зберегти».

Тепер ви можете сплатити рахунок за електроенергію від даної компанії в розділі «Поточні рахунки і баланси».

Зверніть увагу: Київобленерго передає нам показання лічильника, які повністю співпадають з інформацією в вашому паперовому рахунку. Це означає, що ви можете оплачувати електроенергію не дочекавшись квитанцію та не хвилюючись, що через місяць у вас з’явиться переплата чи борг. Контролюйте свої платежі разом з Портмоне.

Як оплатити рахунки без комісії?

Сплачуючи комунальні послуги чи поповнюючи мобільний зв'язок на нашому сайті, рекомендуємо вивчити діючі тарифи на спеціальній сторінці. Ціна конкретної послуги відображається безпосередньо на сторінці сервісу, проте ви завжди можете перейти на той чи інший тарифний план для максимально вигідного використання нашого ресурсу.