Енера Чернігів - оплата за світло

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

Потрібно зробити оплату ТОВ “Енера Чернігів”, але немає ні часу, ні бажання шукати платіжний термінал чи стояти у черзі до каси банку? Тоді скористайтеся сервісом Portmone.com і здійсніть оплату онлайн всього за пару хвилин.

Кому платити за електроенергію у Чернігові

ТОВ "Енера Чернігів" — українська енергопостачальна організація, що надає послуги з постачання електроенергії та “голубого” палива для споживачів з усієї території України. Компанія пропонує комфортні умови співпраці, сучасне обслуговування та вигідне ціноутворення.

З 01.01.2019 року, згідно із законом “Про електричну енергію”, послуги з розподілу та постачання електроенергії для населення України мають надаватися двома різними організаціями. З того часу у Чернігові за постачання енергії відповідає компанія “Чернігів Енера”, а за розподіл — “Чернігівобленерго”, який займається ремонтними роботами, встановленням лічильників, а також відповідає за підключення та відключення електрики.

За допомогою нашого сервісу ви зможете швидко та просто заплатити за світло де б ви не знаходилися. Єдине, що для цього потрібно — наявність інтернету та банківська картка із позитивним залишком коштів на балансі.

Оплата Енера Чернігів на Portmone

Оплатити Енера Чернігів через сайт Портмоне можна як після авторизації в особистому кабінеті, так і без реєстрації. Для цього необхідно дотримуватись наступного алгоритму дій:

 1. Увійдіть у “Каталог послуг” та виберіть розділ “Комунальні послуги”.
 2. Знайдіть компанію “Енера Чернігів”, що можна зробити одним із способів:
  1. ввівши назву компанії у пошук;
  2. вказавши тип послуги "Електроенергія" та обравши необхідний регіон;
  3. здійснивши пошук компанії за адресою.
 3. Вкажіть номер особового рахунку.
 4. Ознайомтеся з нарахуваннями та вкажіть суму, яку бажаєте сплатити.
 5. Вкажіть свій email, а також дані платіжної картки. Також допускається оплата за допомогою Google Pay.
 6. Здійсніть платіж.

Протягом 2-3 хвилин після оплати на вказаний email буде відправлено електронну квитанцію. Якщо оплата здійснювалася після авторизації на сайті — квитанцію завжди можна знайти, завантажити та роздрукувати через особистий кабінет. Також зареєстровані користувачі можуть створити шаблон і робити наступні оплати буквально в пару кліків.

Як сплатити Енера Чернігів без комісії

Оплата послуг “Енера Чернігів” передбачає наявність комісії у розмірі 1% від суми, але не менше ніж 3 грн. Щоб заплатити за світло без комісії, можна скористатися одним із способів:

 • підключити спеціальний тариф “Місяць”, що дозволить заощаджувати на комісії при оплаті комуналки, послуг доступу до інтернету, телефонії, ТБ та охорони;
 • отримати кешбек за оплати послуг та сервісів через Portmone, а потім використовувати його для оплати комісії.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна