Сплатити Укртелеком (за номером о/р.)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії
Особовий рахунок повинен складатись із 16 цифр.

АТ «Укртелеком» — оператор, що надає всі види телекомунікаційних послуг приватним клієнтам і бізнесу в Києві та інших містах України. Компанія вважається одним із лідерів серед провайдерів фіксованого інтернету в нашій країні. Якщо ви хочете здійснити оплату інтернету «Укртелеком», заходьте на сайт або в додаток Portmone: лише кілька секунд — і потрібна сума вже на вашому балансі. За допомогою нашого сервісу можна оплатити такі послуги провайдера:

 1. Телефонію.
 2. Інтерактивне телебачення в HD-якості.
 3. Інтернет.

З Portmone ви заощаджуєте не лише час, а й кошти, оскільки комісія за транзакцію не стягується.

Як оплатити «Укртелеком» без комісії онлайн

Для безперервного користування послугами провайдера оплату необхідно вносити до 20 числа місяця, що слідує за розрахунковим. Щоб поповнити «Укртелеком» без комісії за допомогою нашого сервісу, дотримуйтесь алгоритму:

 1. Введіть 16-значний номер особового рахунку. Уточнити його можна в договорі про надання послуг, у паперовій квитанції або в оператора, зателефонувавши до гарячої лінії 0 800 506 800.
 2. Натисніть кнопку «Оплатити».
 3. На сторінці буде вказана сума до оплати згідно з виставленим рахунком.
 4. Якщо ви не авторизовані на сайті, введіть e-mail, на який надійде підтвердження транзакції, а також дані банківської картки Visa, MasterCard або НПС «Простір». Зареєстровані клієнти можуть вибрати реквізити платника зі збережених в особистому кабінеті.
 5. Підтвердьте транзакцію.

На сайті Portmone також можна оплатити послуги«Укртелеком» за номером телефону. Для цього на сторінці оплати необхідно ввести номер мобільного (без +380), після чого дотримуватись аналогічної інструкції.

Бажаєте заплатити за інтернет та інші телекомунікаційні послуги ще швидше? З Portmone платежі в пару кліків стають реальністю. Створіть зручний шаблон для оплати онлайн «Укртелеком», і вам не доведеться вводити дані наступного разу:

 1. Авторизуйтеся на сайті Portmone.
 2. Натисніть «Шаблони» — «Створити шаблон».
 3. У списку послуг виберіть «Інтернет», «Телебачення» або «Телефонія».
 4. Натисніть на іконку «Укртелеком».
 5. На сторінці введіть номер особового рахунку. За бажанням можна додати коментар.
 6. Далі натисніть «Оплатити» або «Зберегти без оплати».

Ви можете також прикріпити рахунок до адреси. Для цього активуйте відповідну функцію вгорі шаблону та виберіть потрібну адресу зі списку або додайте нову.

Хвилюєтеся, що забудете вчасно оплатити «Укртелеком» за особовим рахунком і залишитеся без коштів на балансі? Активуйте функцію «Нагадування», і Portmone повідомить вам про необхідність переказати гроші на рахунок провайдера. Ще одна опція для зайнятих клієнтів — автоплатіж. Налаштуйте її в розділі «Регулярні платежі», й потрібна сума автоматично спишеться в зазначений термін.

Як перевірити стан рахунку «Укртелеком»

Ви можете перевірити баланс «Укртелеком»:

 • в електронній або паперовій платіжці;
 • зателефонувавши оператору контакт-центру (дзвінки не тарифікуються);
 • на сайті провайдера в розділі «Оплата».

Зазвичай кошти надходять на рахунок одержувача протягом кількох хвилин. Якщо послугу було вимкнено за несплату, її поновлення відбувається автоматично протягом доби (в будні). Якщо транзакція була здійснена успішно, але доступ до інтернету, TV-каналів або стаціонарного телефонного зв'язку так і не з'явився, зверніться до оператора гарячої лінії «Укртелеком». Для отримання інформації та усунення проблеми вам знадобиться повідомити свій особовий рахунок і номер телефону, а також надати квитанцію.

Переваги оплати Ukrtelecom через Portmone

Абоненти провайдера вибирають Portmone з таких причин:

 • відсутність комісії під час поповнення «Укртелеком» навіть для незареєстрованих користувачів;
 • зручні функції та зрозумілий інтерфейс сайту;
 • гарантія безпеки кожної транзакції;
 • можливість робити всі необхідні платежі, зберігати дані банківських карток і квитанції на одній платформі.

Крім того, на нашому сайті та в додатку ви можете:

З сервісом Portmone ваші регулярні платежі стануть простішими, швидшими та зрозумілішими. Вам більше не доведеться реєструватися на десятках сайтів, шукати термінали, вводити під час кожної транзакції дані платника та реквізити отримувача. Звільніть час для приємніших занять, а розв’язання фінансових рутинних завдань візьме на себе Portmone.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна