Чернігівська філія “Газмережі” - оплата

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1,5%, не менше 3 грн.

Сервіс Портмоне дозволяє сплачувати послуги “Газмережі” Чернігівської філії без комісії. Для цього необхідно зареєструватися або увійти до кабінету користувача, перейди до налаштувань профілю та обрати розділ “Підписка”, де активувати пакет “Місяць”.

“Газмережі” Чернігівської філії кожного місяця надсилає паперову квитанцію своїм споживачам, в якій міститься інформація щодо нарахувань та суми заборгованості (при наявності). Також ви можете отримувати електронні версії рахунків через Портмоне, вказавши свою адресу в кабінеті користувача.

Подивитись номер рахунку можна в договорі з постачальником, а також паперовій квитанції, що кожного місяця надсилається Чернігівською філією “Газмережі”. Крім того, отримати інформацію щодо номеру рахунку можна в службі підтримки абонентів.

Якщо вам необхідно зв'язатися з контакт-центром “Газмережі України”, це можна зробити за телефонами: (066) 300 28 88, (098) 300 28 88, (093) 300 28 88. Крім того, своє питання можна направити на пошту [email protected]

З 01.12.2023 послуги газорозподілу в Чернігівській області забезпечує компанія “Газорозподільні мережі України” Чернігівської філії. Крім того, до обов'язків підприємства входить:

 • обслуговування систем газорозподілу;
 • проектування систем газорозподілу та їх будівництво;
 • встановлення та повірка лічильників.

Компанія постійно вдосконалює робочі процеси та модернізує обладнання, щоб забезпечити безперебійну доставку “блакитного палива” та мати змогу надавати послуги якісно та по доступним цінам.

Щоб сплатити за розподіл газу в Газмережі Чернігівської філії, скористайтесь інтернет-сервісом Портмоне та здійснюйте оплати не виходячи з дому. Для цього слід мати смартфон або ПК з доступом в інтернет і банківську картку з позитивним залишком грошових коштів на рахунку.

Оплата ТОВ “Газорозподільні мережі України” Чернігівської філії на Портмоне

Для оплати Газмережі Чернігівської філії онлайн, використовуючи Портмоне, дотримуйтесь наступного алгоритму:

 1. Перейдіть на сайт чи в додаток Portmone, що доступний для встановлення на Android та iOS-пристроях.
 2. Оберіть розділ “Комунальні послуги”, а потім вкажіть регіон “Чернігів та область” і категорію послуги — “Газ”.
 3. В списку постачальників відшукайте та виберіть Чернігівську філію ТОВ "Газмережі України". Введіть № особового рахунку і приступіть до оплати послуг.
 4. Введіть суму, емейл та платіжну інформацію (№ і термін дії картки, код CVV/CVC).
 5. Оплатіть послугу.

Як тільки система опрацює платіж, що зазвичай займає не більше 2 хв, ви отримаєте цифрову квитанцію на свій email.
Звертаємо увагу, що оплата “Газмережі” Чернігівської філії передбачає сплату комісії у розмірі 1,5% від суми платежу (мінімально 3 гривні). Але користувачі, що зареєструються в системі, можуть активувати пакет “Місяць” та заощаджувати на комісії при сплаті комунальних платежів, ТБ, а також послуг охорони, доступу в інтернет та телефонії. Крім того, авторизованим юзерам доступний функціонал створення шаблонів, нагадувань та автоматичної сплати рахунків.

До якого числа необхідно сплачувати за розподіл газу в “Газмережі” Чернігівської філії

Оплачувати рахунки Чернігівської філії “Газмережі” варто до 20 числа кожного місяця, при цьому ви вносите оплату за нарахування попереднього місяця. У разі довготривалої відсутності оплат, споживачам загрожує:

 • пеня та штраф;
 • примусове стягнення заборгованості через суд;
 • відключення від послуг газопостачання.

Сплачуйте за газопостачання своєчасно та в повному обсязі, адже це напряму впливає на стабільність роботи газорозподільної системи.

Переваги використання платіжного сервісу Portmone

Користуючись Портмоне можна не лише оплатити ТОВ «Газорозподільні мережі» Чернігівської філії, оплатити КП “Чернігівводоканал”, поповнити рахунок мобільного та придбати автоцивілку, а й сплатити за послуги тисячі українських компаній та сервісів. При цьому ви гарантовано отримуєте:

 • функціональний особистий кабінет та простий у користуванні інтерфейс;
 • надійний захист персональних даних;
 • мінімальний розмір комісії;
 • якісну службу підтримки, що працює 24/7;
 • максимально швидке зарахування коштів на рахунок постачальників послуг.

Якщо ви ще не користувались сервісом — саме час це зробити і впевнитись, що інтернет-платежі це максимально швидко та зручно.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна