Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Теплокомунсервіс в Київській області

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити Теплокомунсервіс без комісії онлайн можна за допомогою ресурсу portmone.com всього в декілька кліків. До сплати приймаються картки міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard, а також НПС ПРОСТІР. Крім того, абонентам компанії Теплокомунсервіс оплата рахунків за теплову енергію доступна за допомогою Masterpass-технології.

Як оплатити рахунок Теплокомунсервіс карткою?

В даному випадку транзакція відбувається в декілька етапів:

  1. Введення особового рахунку.
  2. Введення реквізитів картки.

Інформацію про особовий рахунок можна дізнатись за допомогою паперової квитанції, а ось параметри картки вказані безпосередньо на її поверхні. Так, для здійснення операції потрібно вказати CVV2/CVC2 код, термін дії та номер зі 16 цифр. В залежності від типу картки також може знадобитись SMS-підтвердження оплати.

Зверніть увагу: банк-емітент міг встановити деякі ліміти на транзакції через інтернет. Такі обмеження можуть не дозволити заплатити за квартиру в Бучі, Ірпені чи в будь-якому іншому місті онлайн (часто з цією проблемою зіштовхуються клієнти Приватбанку) на сайті Портмоне. Тому ми рекомендуємо зв’язатись з вашою фінансовою організацією для зміни лімітів.

Сплачуйте всі послуги в одному місці

Заплатити за тепло – це тільки одна з можливостей portmone.com. Окрім послуг компанії Теплокомунсервіс, мешканці Бучі, Ворзеля, Гостомеля та Ірпеня можуть оплатити рахунок будь-якої комунальної компанії за допомогою Портмоне. Так, в каталозі послуг нашого сервісу представлено більше 3500 підприємств. Ну а якщо ви не змогли знайти необхідну вам компанію в каталозі, ви завжди можете скористатись сервісом оплати рахунків за реквізитами.

Також вас може зацікавити оплата рахунків від наступних компаній: Київобленерго, Цифрал Сервіс та ОСББ «Буча-Квартал».