Теплокомунсервіс

Без комісії

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити Теплокомунсервіс без комісії онлайн можна за допомогою ресурсу portmone.com всього в декілька кліків. До сплати приймаються картки міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard, а також НПС ПРОСТІР. Крім того, абонентам компанії Теплокомунсервіс оплата рахунків за теплову енергію доступна за допомогою Masterpass-технології.

Як оплатити рахунок Теплокомунсервіс карткою?

В даному випадку транзакція відбувається в декілька етапів:

  1. Введення особового рахунку.
  2. Введення реквізитів картки.

Інформацію про особовий рахунок можна дізнатись за допомогою паперової квитанції, а ось параметри картки вказані безпосередньо на її поверхні. Так, для здійснення операції потрібно вказати CVV2/CVC2 код, термін дії та номер зі 16 цифр. В залежності від типу картки також може знадобитись SMS-підтвердження оплати.

Зверніть увагу: банк-емітент міг встановити деякі ліміти на транзакції через інтернет. Такі обмеження можуть не дозволити заплатити за квартиру в Бучі, Ірпені чи в будь-якому іншому місті онлайн (часто з цією проблемою зіштовхуються клієнти Приватбанку) на сайті Портмоне. Тому ми рекомендуємо зв’язатись з вашою фінансовою організацією для зміни лімітів.

Сплачуйте всі послуги в одному місці

Заплатити за тепло – це тільки одна з можливостей portmone.com. Окрім послуг компанії Теплокомунсервіс, мешканці Бучі, Ворзеля, Гостомеля та Ірпеня можуть оплатити рахунок будь-якої комунальної компанії за допомогою Портмоне. Так, в каталозі послуг нашого сервісу представлено більше 3500 підприємств. Ну а якщо ви не змогли знайти необхідну вам компанію в каталозі, ви завжди можете скористатись сервісом оплати рахунків за реквізитами.

Також вас може зацікавити оплата рахунків від наступних компаній: Київобленерго, Цифрал Сервіс та ОСББ «Буча-Квартал».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна