Теплокомунсервіс

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Також сплачують послуги

Оплатити Теплокомунсервіс без комісії онлайн можна за допомогою ресурсу portmone.com всього в декілька кліків. До сплати приймаються картки міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard, а також НПС ПРОСТІР. Крім того, абонентам компанії Теплокомунсервіс оплата рахунків за теплову енергію доступна за допомогою Masterpass-технології.

Як оплатити рахунок Теплокомунсервіс карткою?

В даному випадку транзакція відбувається в декілька етапів:

  1. Введення особового рахунку.
  2. Введення реквізитів картки.

Інформацію про особовий рахунок можна дізнатись за допомогою паперової квитанції, а ось параметри картки вказані безпосередньо на її поверхні. Так, для здійснення операції потрібно вказати CVV2/CVC2 код, термін дії та номер зі 16 цифр. В залежності від типу картки також може знадобитись SMS-підтвердження оплати.

Зверніть увагу: банк-емітент міг встановити деякі ліміти на транзакції через інтернет. Такі обмеження можуть не дозволити заплатити за квартиру в Бучі, Ірпені чи в будь-якому іншому місті онлайн (часто з цією проблемою зіштовхуються клієнти Приватбанку) на сайті Портмоне. Тому ми рекомендуємо зв’язатись з вашою фінансовою організацією для зміни лімітів.

Сплачуйте всі послуги в одному місці

Заплатити за тепло – це тільки одна з можливостей portmone.com. Окрім послуг компанії Теплокомунсервіс, мешканці Бучі, Ворзеля, Гостомеля та Ірпеня можуть оплатити рахунок будь-якої комунальної компанії за допомогою Портмоне. Так, в каталозі послуг нашого сервісу представлено більше 3500 підприємств. Ну а якщо ви не змогли знайти необхідну вам компанію в каталозі, ви завжди можете скористатись сервісом оплати рахунків за реквізитами.

Також вас може зацікавити оплата рахунків від наступних компаній: Київобленерго, Цифрал Сервіс та ОСББ «Буча-Квартал».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна