Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Чернігівобленерго (За спожиту електроенергію до 31.12.2018р.)

Мінімальна сума 1.00 грн

Комісія 1.0%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Сплатити Чернігівобленерго карткою будь-якого банку України можна за допомогою Портмоне всього в декілька кліків. Для цього достатньо:

  • Обрати отримувача в переліку РЕМ;
  • Вказати особовий рахунок;
  • Ввести параметри картки НПС ПРОСТІР, Mastercard або Visa.

Як оплатити рахунок Чернігівобленерго карткою?

На сайті portmone.com ви можете здійснювати транзакції карткою будь-якої фінансової установи. Однак варто відзначити, що зі сторони банку не повинно бути обмежень на здійснення платежів через інтернет. В іншому випадку ваша сплата буде неуспішною. Для уникнення подібних ситуацій рекомендуємо звернутись до контактного центру фінансової організації для зміни лімітів.

Також підкреслимо, що сплатити рахунок Чернігівобленерго карткою можна виключно при наявності позитивного залишку грошових коштів на балансі чи кредитного ліміту. В процесі сплати потрібно вказати термін дії банківської картки, її номер та код безпеки CVV2/CVC2.

Як заплатити за електроенергію через шаблон?

Зареєструвавшись в системі Пормтоне ви зможете створювати шаблони швидких оплат. Перевага даного шаблону полягає в економії часу, адже використовуючи його вам не доведеться вводити особисті дані. Для цього потрібно:

  • Авторизуватись на portmone.com;
  • Перейти до створенню рахунку в категорії «Шаблони»;
  • Обрати Чернігів в переліку регіонів та рубрику «Комунальні послуги»;
  • Відзначити Чернігівобленерго в переліку комунальних підприємств;
  • Заповнити необхідні дані та зберегти шаблон.

Після цього можна сплатити електроенергію в Чернігові без вибору отримувача та вводу особового рахунку. В розділі «Особисті дані» у вас є можливість налаштувати отримання SMS чи e-mail сповіщень про надходження нових рахунків. Таким чином Портмоне самостійно сповістить вас, коли у вашому кабінеті з’являться рахунки для оплати.

Також абонентам Чернігівобленерго оплата рахунків доступна за допомогою Masterpass.

Як оплатити електрику без комісії?

Зареєстровані користувачі можуть підключити тарифний план «Місяць», в межах якого сплатити електрику онлайн можна без комісії. Разом з цією послугою даний ТП дозволяє сплачувати рахунки за інтернет, телебачення і телефонію за фіксовану абонентську плату. Більш детально про тарифний план «Місяць» можна дізнатись на сторінці «Тарифи».