Сплатити ЄСВ (єдиний соціальний внесок)

Сплата єдиного соціального внеску для фізичних осіб-підприємців.

Будь ласка, оберіть реквізити для проведення платежу:

Якщо Ви помітили невідповідність в реквізитах, повідомте, будь ласка, нам.

Єдиний соціальний внесок (він же ЄСВ) — обов'язковий державний податок, який необхідно сплачувати за себе фізичним особам — підприємцям та особам, які ведуть самостійну професійну діяльність. Також ЄСВ сплачується роботодавцями за своїх співробітників та суб'єктів, які отримують доходи (заробітну плату) за цивільно-правовими договорами.

Сервіс Portmone.com дозволяє зробити сплату ЄСВ ФОП всього в кілька кліків і в будь-який зручний час — без вихідних і перерв.

Як сплатити ЄСВ через Portmone

Для того, щоб сплатити єдиний соціальний внесок за допомогою Портмоне, потрібно лише кілька хвилин, банківська картка, а також смартфон або комп'ютер з доступом до Інтернету. Алгоритм дій наступний:

  1. Перебуваючи в “Каталозі послуг”, оберіть розділ “Податки, платежі до бюджету”.
  2. Далі знайдіть та оберіть “Єдиний соціальний внесок”.
  3. Виберіть реквізити для платежу (регіон, найменування одержувача) і натисніть “Оплатити”.
  4. Заповніть необхідні дані (ПІБ, ІПН, період, рік, email, телефон та суму) та введіть реквізити платіжної картки (номер, термін дії, CVV)/
  5. Натисніть “Оплатити” та підтвердіть списання коштів у спосіб, який буде запропоновано вашим банком.

Комісія за проведення транзакції становить 1,5% від суми платежу, але не може бути меншою за 3 грн. Після проведення платежу на email платника прийде лист із повідомленням про оплату та електронна квитанція. Квитанцію можна роздрукувати або зберегти на своєму пристрої. Зареєстровані користувачі можуть завжди знайти, роздрукувати та завантажити квитанцію з особистого кабінету Портмоне.

Реквізити для сплати ЄСВ для ФОП

Сплата єдиного соціального внеску за допомогою нашого сервісу позбавить вічної плутанини з реквізитами. Вам достатньо обрати свій регіон та найменування одержувача, після чого всі необхідні реквізити будуть підтягнуті системою автоматично (код ЄДРПОУ, рахунок IBAN, ставка ЄСВ). Також після заповнення ваших персональних даних, система самостійно пропише інформацію про призначення та код платежу, що виключає можливість припуститися помилки або друкарської помилки.

Перед оплатою обов'язково перевірте коректність зазначених реквізитів одержувача. У разі їх невідповідності, повідомте про це службу підтримки Портмоне за телефоном (044) 200-09-02 або скориставшись спеціальною формою, яку можна знайти безпосередньо на сторінці оплати.

Як перевірити сплату ЄСВ онлайн

ФОП можуть не тільки сплатити єдиний соціальний внесок онлайн, а й, за необхідності, зробити перевірку його сплати. Це можна зробити через офіційний портал Пенсійного фонду України або мобільний додаток “Пенсійний фонд”, доступний як для пристроїв на базі ОС, так і iOS. Там же можна отримати інформацію про трудову діяльність та розмір трудового стажу, а також подати заявку на отримання пенсійних виплат.

У якому розмірі потрібно сплатити єдиний соціальний внесок

Розмір ставки ЄСВ для ФОП в Україні залишається фіксованим і складає 22% від розміру мінімальної заробітної плати. З січня 2024 року розмір мінімальної заробітної плати складає 7100 грн, а починаючи з квітня 2024 року її розмір має збільшитись до 8000 грн. Відповідно розмір ЄСВ, що підлягає сплаті, складатиме:

  • з 1 січня по 31 березня — 1562 грн;
  • з 1 квітня — 1760 грн.

Варто зазначити, що ЄСВ має сплачуватись незалежно від фінансового стану фізичної особи-підприємця. Сплачувати єдиний внесок потрібно сплачувати до 20 числа місяця, що слідує за звітним кварталом.

Штраф за несплату ЄСВ

У разі несвоєчасної сплати ЄСВ, українським законодавством передбачено штраф, що складає 20% від розміру несплачених своєчасно сум. Крім того підприємцю доведеться сплатити пеню, що складає 0,1% від несплаченої суми і яка нараховується за кожен день наявного прострочення. Наприклад, якщо ФОП не сплатив 1000 грн, а період прострочення склав 20 днів, то сума пені дорівнюватиме 20 грн.
Тому якщо вам потрібно сплатити ЄСВ для ФОП — зробіть це через Portmone, який гарантую максимальну швидкість проведення платіжних операцій та максимальний рівень безпеки платежів.

Сплатити ЄСВ онлайн через Портмоне — переваги

Якщо ви — користувач Portmone, тоді ви можете оплачувати через інтернет тисячі різноманітних послуг в одному місці, не витрачаючи час на черги та пошук платіжних терміналів. Наприклад, сервіс дозволяє:

Користувачі, що зареєструються в системі, додатково можуть передавати показники з лічильників, переглядати статистику витрат, отримувати електронні рахунки та кешбек, зберігати дані платіжних карток і багато іншого.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна