Рубікон - оплатити телебачення

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

Як оплатити телебачення Рубікон онлайн

«Рубікон» — провайдер, що забезпечує доступ до кабельного та цифрового телебачення, а також до високошвидкісного інтернету в Київській області. Покриття телекомунікаційної мережі охоплює Васильків, Чабани, Новосілки, Глеваху та інші населені пункти Васильківського та Києво-Святошинського районів.

Сьогодні оплата телебачення Рубікон — завдання, що розв’язується за пару секунд за допомогою нашого сервісу.

Як оплатити телебачення Рубікон на Portmone

Вимкнення послуг за несплату може призвести до серйозних незручностей, тому бажано розраховуватися з постачальником послуг вчасно. А щоб оплата за телебачення не забирала багато часу, скористайтеся сервісом Portmone. Вам знадобиться лише комп'ютер або телефон та банківська картка.

Щоб оплатити телебачення «Рубікон», дійте згідно з алгоритмом:

  1. Введіть логін.
  2. Вкажіть суму відповідно до свого тарифу.
  3. Натисніть кнопку «Оплатити».
  4. Вкажіть свій email і дані банківської картки. Якщо ви пройшли авторизацію в системі, ця інформація вже збереглася, і повторно вводити її не доведеться.
  5. Підтвердьте оплату. На ваш email надійде повідомлення про успішну транзакцію, а квитанцію буде збережено в особистому акаунті.

Сервіс Portmone також дозволяє створити шаблон, прив'язати його до певної адреси та оплачувати послуги одним натисканням кнопки. Крім того, ви можете скористатися автоплатежами: активуйте цю опцію, і щомісяця потрібна сума автоматично списуватиметься з вашої картки та надходитиме на рахунок постачальника послуг.

Яка комісія під час оплати телебачення Рубікон

Під час транзакції стягується комісія — 2% від суми платежу (не менше ніж 2 грн). Бажаєте отримати можливості для додаткової економії? Клієнти Portmone, що активували тариф «Місяць», можуть оплачувати телебачення «Рубікон», телефонію, комуналку, інтернет і послуги охорони без комісії.

Як перевірити, чи пройшла оплата телебачення Рубікон

Зазвичай кошти надходять на рахунок постачальника послуг майже одразу, але іноді на це потрібно більше часу (до 3 робочих днів). Перевірити стан особистого балансу можна після входу до облікового запису абонента на сайті компанії «Рубікон».

Якщо ви вчасно не ініціювали оплату, та утворилася заборгованість, провайдер може обмежити дію послуги. Після оплати проблема має вирішитись автоматично. Якщо транзакція була успішною, а доступ до улюблених ТВ-каналів не з'являється, зателефонуйте співробітникам технічної підтримки або відвідайте офіс у Василькові. За потреби покажіть квитанцію, яку можна видрукувати з особистого кабінету Portmone.

Переваги оплати телебачення Рубікон через Portmone

Наш сервіс гарантує безпеку, швидкість і надійність операцій. Оплачуйте телебачення та інтернет Рубікон у Василькові або інших містах за допомогою нашого сервісу, адже ми пропонуємо безліч переваг:

  • зрозумілий дружній інтерфейс, наявність підказок;
  • можливість поповнювати баланс мобільного, здійснювати грошові перекази та інші транзакції на одному сайті;
  • цілу низку зручних функцій — шаблони, нагадування, автоплатежі та багато іншого.

Обирайте Portmone! Ми дбаємо про те, щоб ви витрачали на щомісячні платежі якнайменше часу та ресурсів.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна