INTELEKT (Інтелект ТБ)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

Також сплачують послуги

"Intelekt" — локальний провайдер, який надає послуги з доступу до інтернету та телебачення не лише для мешканців Чернівців, а й у низці населених пунктів Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Компанія надає послуги не тільки фізичним особам, які проживають у багатоквартирних будинках та приватному секторі, а й корпоративним клієнтам.

Переваги компанії "Інтелект":

 • стабільний та високошвидкісний (до 10 Гбіт/сек);
 • доступ до Інтернету без світла;
 • зручний та простий у використанні Intelekt-бот;
 • якісне телебачення;
 • широкий вибір тарифів за розумною ціною.

Провайдер використовує тільки якісне та сучасне обладнання, завдяки якому вдається задовольняти постійно зростаючі потреби користувачів.

Якщо ви шукаєте де можна здійснити оплату Intelekt TV, то при цьому не хочете витрачати час на пошук платіжних терміналів та черги до каси банків, тоді скористайтеся сервісом Portmone і здійснюйте оплату онлайн. Для цього достатньо мати доступ до інтернету та банківську картку, емітованої будь-яким українським банком.

Поповнити INTELEKT на сайті Portmone

Процес оплати за ТБ або інтернет Intelekt через Портмоне складається з кількох етапів:

 1. Увійдіть до каталогу та виберіть категорію “Інтернет” або “Телебачення” залежно від того, яку послугу бажаєте сплатити.
 2. Вкажіть ваш регіон та знайдіть компанію “Intelekt” у списку запропонованих провайдерів. Також можна скористатися вбудованим рядком пошуку.
 3. Введіть ваш логін та суму. Натисніть “Оплатити”.
 4. Вкажіть ваш email та заповніть платіжну інформацію (реквізити банківської картки). Повторно натисніть “Оплатити”.
 5. Здійсніть оплату.

Баланс провайдера буде поповнено протягом 5 хвилин. У деяких випадках це може зайняти до 3-х днів.

Після того платіж буде оброблений системою, на вашу електронну пошту буде направлено квитанцію, яка є підтвердженням здійсненої оплати. При необхідності її можна не тільки зберегти на своєму пристрої, але й роздрукувати.

Зареєстровані користувачі, які здійснили оплату після авторизації в особистому кабінеті, можуть зберегти платіж як шаблон, а потім використовувати його при майбутніх оплатах послуг провайдера. Також вони можуть у будь-який момент переглянути історію платіжних операцій, перейшовши до розділу “Архів”.

Як сплатити інтернет Інтелект без комісії

При оплаті інтернету або ТБ від "Інтелект", сервіс Портмоне стягує комісію, яка становить 2% від суми поповнення (не менше 2 гривень). При цьому користувачі, що зареєстровані в системі, можуть економити на комісії. Для цього необхідно зробити декілька дій:

 1. Зареєструватися або здійснити вхід до персонального кабінету.
 2. Перейдіть до розділу налаштування профілю та виберіть розділ “Підписка”.
 3. Підключити пакет “Місяць”, натиснувши відповідну кнопку.

Після того, як пакет буде активовано, користувач зможе заощаджувати на комісії, оплачуючи комунальні послуги, послуги інтернету, домашньої телефонії, телебачення та охорони.

Також зареєстровані користувачі можуть отримувати бонуси за оплати з кешбеком та кожного наведеного друга, який виконає умови реферальної програми, а потім використати їх для списання комісії. Ознайомитись з балансом бонусів можна через особистий кабінет. Звідти ж можна вивести бонусні бали (1 бал = 1 гривню) на свій мобільний рахунок.

Переваги сплати на сервісі Portmone.com.ua

При використанні сервісу Портмоне, ви отримуєте низку переваг:

 • зрозумілий та простий у використанні особистий кабінет, з можливістю персоналізації;
 • можливість отримання кешбеку;
 • перегляд статистики видатків;
 • мінімальну комісію;
 • можливість створення шаблонів та нагадувань про майбутні оплати;
 • функціонал передачі показників лічильників;
 • можливість налаштування автоматичної оплати послуг;
 • можливість збереження платіжних даних;
 • надійний захист персональної інформації.

Здійснювати оплати можна як через сайт, так і через мобільний додаток, доступний для пристроїв на базі операційної системи iOS та Android.

Які послуги можна сплатити додатково на Портмоне

Використовуючи онлайн-сервіс Portmone можна не тільки сплатити за інтернет Інтелект, а й тисячі інших послуг, наприклад:

Компанія постійно вдосконалює сервіс, щоб надати своїм клієнтам тільки кращий досвід користувача і розширити список доступних для оплати послуг і сервісів.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна