Галка Розумна картка (разові поїздки)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Зарахування коштів на транспортну картку відбудеться за 1-2 доби при прикладанні до валідатора у транспорті.

Довідки за тел.: 0 800 301 190

Замовити картку Галка можна на офіційному сайті.

Поповнюйте картку через сервіс Portmone: у розділі «Транспорт» натисніть на іконку «Галка», введіть номер картки та суму для оплати.

Оплачуйте проїзд у громадському транспорті Івано-Франківська, реєструючи поїздку на валідаторі або терміналі у водія.

Перевірити баланс на карті можна в Особистому кабінеті на офіційному сайті.

Е-квитками користуються мешканці багатьох міст нашої країни. Це нововведення є зручною альтернативою готівковій оплаті проїзду, оскільки забезпечує чіткий облік пасажиропотоку і позбавляє громадян необхідності хвилюватися про наявність дрібних грошей. Якщо ви хочете обрати найзручніший спосіб поповнення картки «Галка» в Івано-Франківську, найкращим варіантом стане сервіс Portmone.

Картка Галка для оплати проїзду в Івано-Франківську

Картка іванофранківця («Розумна картка Галка») — це багатофункціональний електронний квиток, яким можна разово оплачувати проїзд у громадському комунальному транспорті. Оплата у такий спосіб відбувається за нижчим тарифом, ніж у разі використання банківської картки, SMS-квитка або готівки. Саме тому з впровадженням «Галки» пасажири мають можливість значно заощаджувати. 

Електронний квиток в Івано-Франківську дає можливість здійснювати пересадку на інший транспорт протягом пів години та не платити додатково. Пільговий проїзд можливий лише за наявності транспортної картки.

Оформити картку іванофранківця можна на сайті galcard.if.ua. Термін дії стандартного пластикового інструмента складає 5 років. Виключенням є учнівські та студентські е-квитки, які можна використовувати тільки в період навчання. 

Щоб сплатити проїзд, е-квиток потрібно піднести до реєстратора та дочекатися звукового та відеопідтвердження (1–3 секунди). Якщо коштів недостатньо або виникнуть інші проблеми — на дисплеї засвітиться червоний хрестик. Перевірити баланс можна під час оплати: на валідаторі надається інформація про номер картки, списання тарифу, залишок безоплатних поїздок або грошей на рахунку.

Які бувають картки іванофранківця 

Жителям Івано-Франківська доступні такі типи карток:

 • «Загальна» — персоніфікована або неперсоніфікована, якою може скористатися інша особа. Перевага персоніфікованих е-квитків — можливість відновити баланс у разі втрати або пошкодження пластику;
 • «Студентська» — надає можливість оплачувати проїзд за зниженим тарифом;
 • «Учнівська» — з таким е-квитком школярі їздять у комунальному транспорті зі 100% знижкою;
 • «Пільгова» — отримати таку картку можуть пенсіонери, учасники бойових дій, особи з інвалідністю, члени родин загиблих військових та інші категорії пасажирів, що мають право на безоплатний проїзд. Для підтвердження пільгового статусу громадяни мають надати відповідні документи.

Як поповнити Галку через Portmone

Поповнити транспортну картку іванофранківця можна декількома способами, але найзручніший з них — скористатися сервісом онлайн-платежів Portmone. З нами вам не доведеться шукати термінал самообслуговування або вводити реквізити одержувача. Зареєструйтеся на сайті або завантажте мобільний додаток і купуйте поїздки за лічені секунди. Втім, скинути гроші на баланс карти «Галка» без комісії можуть і незареєстровані користувачі. Для цього потрібно:

 1. Ввести 9-значний номер е-квитка.
 2. Вказати суму (мінімум 4 грн).
 3. Натиснути кнопку «Оплатити».
 4. Вказати адресу електронної пошти та реквізити платника. Зареєстровані клієнти можуть обрати картку Visa/MasterCard зі збережених у системі.
 5. Підтвердити намір здійснити оплату натисканням відповідної кнопки. Гроші будуть зараховані протягом 1–2 діб під час прикладання е-квитка до валідатора.

Бажаєте ще більше спростити процес оплати та скористатися всіма перевагами Portmone? Авторизовані клієнти нашого сервісу можуть створити зручний шаблон, налаштувати автоплатіж або нагадування, що не дасть забути про необхідність чергового поповнення балансу е-квитка.

Чому варто поповнити Галку Розумну Картку через Портмоне

Portmone — ваш надійний помічник у рутинних фінансових справах. Ми пропонуємо зрозумілі алгоритми й безліч функцій для швидкого і комфортного поповнення транспортної картки «Галка» та інших платежів. Наші переваги:

 • захист даних клієнтів і безпека кожної транзакції, підтверджена офіційним міжнародним аудитом за стандартом PCI DSS;
 • можливість поповнювати транспортну картку іванофранківця без комісії;
 • наявність шаблонів, що прискорюють процес оплат і позбавляють необхідності неодноразово вводити інформацію про платника.

З нашим сервісом ви можете забути про пошуки терміналів і довжелезні черги: всі необхідні транзакції можна з легкістю здійснювати на одній платформі. Заощаджуйте час і витрачайте його на приємніші речі, а регулярні оплати довірте Portmone.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна