Прикарпатенерготрейд

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

ТОВ Прикарпатенерготрейд - оплата за світло і газ в Івано-Франківську

Починаючи з січня 2019 року компанія Прикарпаттяобленерго перестала виконувати функцію постачальника електроенергії для користувачів із Івано-Франківська та інших регіонів Прикарпаття. Ця функція була покладена на іншу компанію — Прикарпатенерготрейд, а Прикарпаттяобленерго стало відповідати виключно за розподіл електроенергії і ремонт електричних мереж. Тому, якщо вам потрібно заплатити за електропостачання чи газопостачання — це потрібно робити саме на реквізити Прикарпатенерготрейд.

Оплатити Прикарпатенерготрейд на Portmone

Найшвидший та найзручніший спосіб оплатити Прикарпатенерготрейд — скористатися послугами сервісу Portmone.com. Для цього не потрібно шукати термінали самообслуговування, стояти в чергах до каси банку та і взагалі виходити з дому — всі дії виконуються онлайн. Все, що вам знадобиться — комп'ютер чи смартфон, а також платіжна картка, емітована будь-яким українським банком.

 1. Перейдіть на сайт portmone.com чи скористайтесь мобільним додатком Портмоне.
 2. В каталозі послуг виберіть категорію “Комунальні послуги” та знайдіть ТОВ “Прикарпатенерготрейд”, попередньо вибравши регіон “Івано-Франківськ та область” і тип послуги “Електроенергія”. Крім того, знайти потрібну організацію можна через вбудовану систему пошуку.
 3. Введіть номер особового рахунку і натисніть “Оплатити”.
 4. Далі система відобразить реквізити компанії (ЄДРПОУ і платіжні реквізити) інформацію щодо нарахувань, поточного стану рахунку і рекомендовану суму до сплати. Ви можете вказати будь-яку суму оплати.
 5. Введіть свій email, реквізити платіжної картки, з якої будуть списані гроші, і повторно нажміть “Оплатити”.
 6. Підтвердіть проведення транзакції.

Протягом декількох хвилин система опрацює платіж, після чого на ваш email буде направлено електронний лист з квитанцією. При необхідності, її можна зберегти на свій пристрій. Якщо оплата здійснювалась після авторизации на сайті Портмоне, квитанція також буде збережена в особистому кабінеті, звідки її завжди можна завантажити чи роздрукувати.

Як дізнатися суму до сплати в Прикарпатенерготрейд

Якщо вам потрібно дізнатись розмір платежу, а також наявність і розмір заборгованості за електроенергію, це можна дізнатись:

 • в паперовій платіжці, яка щомісяця надходить до вашої поштової скриньки;
 • через кабінет споживача на сайті pret.com.ua;
 • подзвонивши в кол-центр Прикарпаття енерго трейд;
 • відвідавши інформаційно-консультаційний центр чи центр обслуговування абонентів, адреси і контакти яких вказані на сайті pret.com.ua.

Крім того, рекомендовану суму до сплати і суму заборгованості можна дізнатись через Портмоне, як при оплаті рахунку, так і через онлайн-платіжку (тільки для зареєстрованих юзерів).

Як передати показники за електроенергію в Прикарпатенерготрейд

Щоб передати дані лічильника, можна скористатись одним із варіантів:

 • відправивши дані через Viber-бот чи чат-бот на сайті oe.if.ua;
 • надіславши інформацію в СМС на номер 2909 у наступному форматі: 945 ХХХХХХХХ YYYY, де 945 — код АТ «Прикарпаттяобленерго», ХХХХХХХХ — № особового рахунку, YYYY — показники лічильника;
 • подзвонивши в контакт-центр «Прикарпаттяобленерго» по номеру 0 800 504 020.

Також показники електроенергії, газу і води можна передавати через особовий кабінет Портмоне, обравши блок “Передача показників”.

Переваги використання Portmone для оплати послуг Прикарпатенерготрейд

Використовуючи сервіс Портмоне, ви можете сплачувати тисячі сервісів і послуг в одному місці, наприклад:

Зареєстровані користувачі отримують додаткові можливості, серед яких: можливість економити на комісії та отримувати кешбек, створення шаблонів і нагадувань,, отримання електронних платіжок і налаштування автоматичних оплат. Якщо ви ще спробували наш сервіс — саме час це зробити і впевнитись, що онлайн платежі це надійно, швидко і безпечно.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна