КУ "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЗООПАРК" (Mykolaiv Zoo)

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Вихованцям популярного зоопарку, котрий нещодавно відсвяткував 120-річчя та привітно зустрічав дорослих і дітей з усього Миколаєва, області та інших регіонів України, довелося пережити по-справжньому важкі часи. Великі та дрібні тварини зіштовхнулися зі страхом загибелі та стресом від завивання сирен. На щастя, про харчування та здоров'я підопічних постійно дбають працівники комунальної установи. Проте корм і ветпрепарати коштують недешево, а зібраних волонтерами та іноземними колегами грошей катастрофічно не вистачає. Тому оплата до благодійного фонду зоопарку Mykolaiv Zoo — справжній порятунок для сотень диких тварин.

Як пожертвувати до благодійного фонду зоопарку Mykolaiv Zoo

Керівництво Mykolaiv Zoo не завжди може розраховувати на фінансову допомогу державних органів і служб. Співробітники установи дуже вдячні за підтримку благодійним організаціям та європейським зоопаркам, а також людям, що купують квитки на сайті. Проте Mykolaiv Zoo є одним з найбільших зоопарків у країні, тому джерела фінансування потрібні постійно.

Допомогти тваринам і внести пожертвування до зоопарку Mykolaiv Zoo сьогодні може будь-хто. За допомогою сервісу Portmone зробити це можна буквально в кілька кліків.

  1. У каталозі послуг на сайті оберіть «Благодійність».
  2. Знайдіть у списку фондів і організацій КУ «Миколаївський зоопарк» (Mykolaiv Zoo).
  3. На сторінці оплати вкажіть валюту та суму.
  4. Натисніть кнопку «Оплатити».

Благодійні фінансові операції на нашому сайті доступні як для зареєстрованих, так і для незареєстрованих користувачів.

Куди підуть пожертвування зоопарку

Грошові надходження до бюджету зоопарку витрачатимуться на такі потреби:

  • закупівлю кормів і ветпрепаратів;
  • транспортування вантажів;
  • лікування підопічних;
  • оплату праці персоналу.

Для надання допомоги тваринам ви можете скористатися коштами з картки «єПідтримка».

Благодійні фонди інших зоопарків

Сьогодні в Україні допомоги потребує безліч зоопарків і притулків. Якщо вам вже вдалося пожертвувати в БФ зоопарку Mykolaiv Zoo певну суму, ви можете допомогти:

Навіть невеликий внесок має значення та допоможе зберегти життя чотирилапим і пернатим. Підтримаємо тварин разом, і добро обов'язково переможе!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна