Крок 1 з 5
Параметри полісу
Оберіть строк страхування
Оберіть суму покриття
Оберіть дату початку дії полісу
Оберіть дату початку дії полісу

Дата закінчення

Вартість полісу

Популярні запитання

Страхування життя та здоров'я у мирний час надавало людям почуття захищеності та впевненості у завтрашньому дні, які стали особливо затребуваними із початком активних бойових дій в Україні. Це і спричинило запуск спільної страхової програми сервісу Портмоне та компанії “Аска-Життя” — “Особистий Джавелін”, покликання якої покривати ризики, пов'язані з війною та веденням небезпечної діяльності.

Чи потрібно страхувати життя та здоров'я

У більшості продуктів страхування життя в Україні військові дії є винятком зі списку страхових випадків. Програма "Особистий Джавелін" — одна з небагатьох, які пропонують купити страхування від воєнних дій для цивільних осіб з Києва та інших регіонів країни. З її допомогою ви можете застрахувати своє життя та здоров'я, а також життя та здоров'я своїх близьких у воєнний час, коли навіть проживання на відносно спокійній території країни не можна назвати безпечним. За умовами договору застрахована особа або члени її сім'ї отримують фінансову компенсацію при травмуванні, що спричинило втрату працездатності, або смерті страхувальника.

Як можна оплатити страховку життя “Особистий Джавелін” онлайн через Portmone

Користувачі Portmone.com можуть не тільки оформити, але й сплатити страховку від війни та нещасних випадків "Особистий Джавелін" онлайн. Все, що для цього потрібно — ПК або смартфон, а також платіжна картка. Для оплати поліса необхідно виконати ряд нескладних дій:

 1. Перейти до розділу “Страхування” та знайти ПрАТ “УАСК АСКА-ЖИТТЯ”.
 2. Ввести дату та номер договору, ПІБ та телефон, а також вказати валюту договору та суму оплати (у валюті договору), після чого натиснути “Оплатити”.
 3. Вказати актуальний email та дані картки, з якої будуть списані кошти.
 4. Ще раз натиснути "Оплатити", після чого підтвердити операцію.

Комісія за проведення оплати сервісом не стягується. Протягом кількох хвилин після здійснення платежу на вказаний email буде надіслано листа з квитанцією, яку зареєстровані користувачі Portmone завжди можуть завантажити або роздрукувати через свій персональний кабінет.

У разі покупки полісу "Особистий Джавелін" всі необхідні документи, що супроводжують страхування військових ризиків, можуть бути надіслані кур'єром, Новою поштою або електронною поштою на email.

Умови страхування життя за програмою "Особистий Джавелін" від УАСК "АСКА-Життя"

Оформити договір страхування на себе чи іншу особу може будь-яка дієздатна людина не молодше 18 років. Вік застрахованої особи повинен бути не менше 1 року на дату початку дії поліса та не більше 70 років — на момент його закінчення. Звертаємо увагу, що страховка не призначена для оформлення особами з інвалідністю, людьми з психічними розладами, особами, які вживають наркотичні або токсичні речовини, страждають на алкоголізм або перебувають у місцях позбавлення волі. Також пропозицією не можуть скористатися деякі інші категорії населення.

На відміну від класичних полісів страхування, оформити "Особистий Джавелін" на рік не вийде, оскільки доступні терміни на 1, 3 або 6 міс.

Страховим випадком, згідно з договором страхування "Особистий Джавелін", вважається:

 • тимчасова втрата працездатності або смерть застрахованого, що сталася внаслідок нещасного випадку;
 • смерть застрахованої особи.

Не вважаються страховими, події, що сталися внаслідок:

 • самогубства чи спроб самогубства;
 • відхилення від медичних рекомендацій або необдуманої відмови від медичної допомоги;
 • активної участі застрахованої особи у війні, військових діях чи подіях, військових навчаннях тощо;
 • управління ТЗ застрахованою особою, що перебуває у стані алкогольного, токсичного або наркотичного сп'яніння;
 • психічних чи неврологічних захворювань;
 • впливу ядерної або атомної енергії у будь-якій з її форм.

Ознайомитись з повним переліком подій, які не вважаються страховим випадком та не передбачають виплати, можна безпосередньо у договорі страхування.

Скільки коштує застрахувати життя та здоров'я під час воєнних дій

Ціна страховки життя залежить від терміну дії договору та суми страхового покриття, яка може становити 100 або 300 тис. грн. Мінімальна вартість полісу складає 230 грн за умови оформлення полісу на 1 міс. та сумою покриття у розмірі 100 тис. грн. Зверніть увагу, що при збільшенні терміну дії страхового договору його вартість з розрахунку на 1 день знижується. Так, при оформленні поліса терміном на 6 міс та максимальним покриттям 300 тис. грн, його ціна становитиме лише 2370 грн або 13 грн на день.

Чому варто купити поліс страхування життя "Особистий Джавелін" на Portmone

Крім покупки полісу “Особистий Джавелін”, користувачі нашого сервісу можуть придбати поліс ОСЦПВ та туристичну страховку, а також здійснювати вигідні оплати за чинними договорами страхування. При цьому користувачі можуть створювати нагадування та шаблони, а також налаштовувати автоматичні оплати, що дозволить заощадити час та не пропустити важливий платіж.

Приєднуйтесь до Portmone та оцініть всі переваги оплати тисячі послуг та сервісів онлайн в одному місці.

Допомога по оформленню полісу
Іконки ⓘ у полях вводу підкажуть, які саме дані потрібно внести