Зоопарк «HomeZoo Center» м. Запоріжжя

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Тварини не вміють просити про допомогу, але так само як і люди вони відчувають страх і голод, страждають від холоду та хвороб. Улюбленці дітей та дорослих, що проживають на території HomeZoo Center у Василівці, за годину їзди від Запоріжжя, мовчки переносять нелегкі часи та постійно потребують підтримки.

Навіть невелика оплата до благодійного фонду зоопарку HomeZoo Center від мешканців України та інших держав дасть можливість тваринам вижити, а персоналу — частіше радувати підопічних смаколиками, оточувати увагою та турботою.

Як пожертвувати до благодійного фонду зоопарку HomeZoo Center

HomeZoo Center — приватний реабілітаційний центр, створений для хижаків, що постраждали від жорстокого поводження. Зоопарк, розташований у Василівці Запорізької області, не фінансується державними установами, органами та службами, кошти з бюджету на нього не виділяються. Труднощі розпочалися із запровадженням карантину, коли кількість відвідувачів значно зменшилася. З початком війни почалися проблеми з купівлею їжі для вихованців. Тепер уся надія власників центру — на волонтерські організації та небайдужих людей, котрі щиро співчувають диким тваринам.

Внести пожертвування до зоопарку HomeZoo Center ви можете всього в пару кліків через сервіс Portmone. Операція з перерахування грошей займе не більше кількох хвилин.

  1. Авторизуйтесь на сайті Portmone.
  2. У каталозі послуг виберіть розділ «Благодійність» та адресата HomeZoo Center (ФОП Пилишенко Олександр Олександрович).
  3. Вкажіть валюту (гривня, долар, євро, казахський тенге) та суму.
  4. Натисніть кнопку «Оплатити».

Ви також можете перерахувати кошти без реєстрації на нашому сайті, вказавши телефон (необов'язково), e-mail і дані своєї банківської картки.

На що підуть пожертвування

Грошові надходження від благодійників використовуються на:

  • закупівлю їжі для тварин (переважно м'яса та риби), а також організацію її доставлення;
  • реабілітацію хижаків;
  • ремонт і переобладнання вольєрів.

Для пожертвувань можна використати гроші з картки «єПідтримка».

Благодійні фонди інших зоопарків

За допомогою Portmone ви можете пожертвувати в БФ зоопарку HomeZoo Center будь-яку суму. Через наш сервіс також можна надати допомогу:

У складні часи тваринам у неволі дуже потрібна наша підтримка, зокрема фінансова. Ваш добрий вчинок — ще один шанс на порятунок братів наших менших, що самі не здатні попросити про допомогу, але дуже її потребують.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна