Проект "Обличчя Українця" ( МБФ Фонд Доктора Ігнатьєва)

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Війна ще довго нагадуватиме про себе зруйнованими містами й селами, понівеченими тілами та душами українців. Будинки та інфраструктура відбудуються, та набагато складніше впоратися з фізичними вадами, отриманими внаслідок трагічних подій. 

У лікарнях і шпиталях рятують життя, лікують травми та рани. Водночас асиметрія, деформація та великі рубці на обличчі залишаються та призводять до серйозних психологічних змін. 

За відновлення спотворених війною облич готові взятися небайдужі пластичні хірурги. На жаль, на естетичне лікування кошти з державного бюджету не виділяються. Щоб допомогти лікарям, що повертають людям їхню природну зовнішність, можна перерахувати кошти на проєкт «Обличчя Українця». Найшвидше і найпростіше це зробити через сервіс Portmone.

Куди підуть пожертви

Проєкт «Обличчя Українця» заснований Анастасією Ігнатьєвою, яка у 2017 році увійшла до 50 найкращих молодих хірургів за рейтингом ISSSS на 47-му всесвітньому конгресі цих фахівців у Швейцарії. З перших днів війни лікарка пластичної хірургії допомагає людям відновити обличчя та уражені відкриті ділянки тіла після катастрофічних подій. 

Естетичні операції виконуються безоплатно, а кількість постраждалих, що потребують допомоги, величезна і постійно зростає. Але ж надання медичної допомоги пов’язане з чималими витратами, й лікарі не в змозі впоратися самотужки. Фінансова підтримка від українців та іноземних громадян надасть можливість людям позбутися страшного відбитку війни — фізичних вад, що нагадують про трагедію.

Кошти, перераховані на користь проєкту, підуть на:

  • евакуацію постраждалих і членів їхніх сімей з регіонів, де ведуться бойові дії, та забезпечення їх житлом на період лікування;
  • діагностику отриманих травм за допомогою КТ та лабораторні дослідження;
  • покриття операційних витрат;
  • реабілітацію пацієнтів після процедури;
  • надання психологічної допомоги.

Мета благодійної програми — надати постраждалим можливість повноцінно жити й позбавлення їх травматичних наслідків, що негативно впливають на емоційний стан і з психологічної точки зору становлять небезпеку. 

Як пожертвувати кошти на проєкт «Обличчя Українця» (МБФ «Фонд доктора Ігнатьєва»)

Щоб зробити грошовий переказ через сервіс Portmone, не потрібно навіть вводити реквізити благодійного фонду. На сторінці оплати достатньо:

  • вказати валюту платежу;
  • обрати або ввести суму;
  • натиснути «Оплатити».

Далі варто вказати реквізити своєї банківської картки (номер, термін дії, CVV-код), e-mail, номер телефону та підтвердити платіж. Реєстрація та авторизація не обов’язкові.

Інші благодійні фонди

За допомогою сервісу Portmone ви також можете перерахувати кошти на підтримку:

Пожертвувати гроші можна не тільки в гривнях, а також в євро, доларах США та казахських тенге. Долучайтеся до благодійних програм і рекомендуйте знайомим з України та з-за кордону перераховувати допомогу через Portmone. Разом переможемо!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна