UAnimals

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

З початком воєнних дій на території України пріоритетним напрямком громадського руху UAnimals, що захищає права тварин, стала допомога притулкам, екопаркам і стайням. Сьогодні найголовніше — зберегти життя вихованців, що опинилися під обстрілами та залишилися без дому.

Перерахувати допомогу організації UAnimals можна з будь-якої точки світу, скориставшись сервісом Portmone. Оплата можлива в гривнях, євро, доларах, а також казахських тенге.

Як переказати гроші до громадської організації UAnimals

Пожертвувати в «ЮАЕНІМАЛС» посильну суму може будь-хто. Для цього дійте згідно з нескладною інструкцією:

  1. Відкрийте на сайті Portmone сторінку «Каталог послуг».
  2. Виберіть вкладку «Благодійність».
  3. У списку організацій та фондів знайдіть іконку з позначенням «UAnimals».
  4. Вкажіть валюту та суму платежу.
  5. Натисніть кнопку «Оплатити».

Оплата можлива як на сайті, так і в мобільному додатку. Якщо ви не зареєструвалися або не авторизувалися на сервісі, для здійснення операції знадобиться вказати свій e-mail і дані платіжної картки. Зареєстровані користувачі вибирають одну з банківських карток, збережених в особистому кабінеті.

Щоб зробити пожертвування для UAnimals, ви можете використати будь-яку картку Visa/Mastercard, зокрема рахунок «єПідтримки».

На що підуть пожертвування

У державних установ, органів і служб сьогодні є справи, важливіші за грошову допомогу тваринам. Тому доля вихованців повністю залежить від небайдужих людей. Фінансові надходження до бюджету UAnimals йдуть на такі цілі:

  • закупівлю корму тваринам;
  • перевезення гуманітарних вантажів із-за кордону;
  • доставлення допомоги притулкам.

Звіти про використання пожертвувань публікуються на сторінці UAnimals у Facebook (https://www.facebook.com/UAnimals.official/). Результати роботи вражають.

Здійснюйте добрі вчинки разом із Portmone! Емпатія, добро і людяне ставлення до тих, хто потребує підтримки, наближають перемогу і стають важливим внеском у майбутнє нашої країни.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна