Поповнити Інтертелеком

Комісія 1% +2 грн без авторизації.
Без комісії для авторизованого користувача.

FAQ

Користуючись сервісом онлайн-платежів portmone.com ви зможете поповнити Інтертелеком і максимально швидко відновити баланс вашого рахунку. Грошові кошти зараховуються практично миттєво, а в якості платіжного засобу може бути використана будь-яка картка Mastercard, Visa чи ПРОСТІР.

Як поповнити рахунок Інтертелеком?

Для поповнення балансу вашого рахунку через інтернет, необхідно заповнити декілька рядків інформації:

  1. Вказати номер телефону.
  2. Вказати суму до сплати.
  3. Ввести дані банківської картки (CVV2/CVC код, термін дії та номер картки).

Варто зазначити, що існують деякі обмеження для здійснення успішної оплати, а саме: мінімальна сума поповнення та наявність позитивного залишку грошових коштів на картці.

Поповнюйте рахунок через шаблон

Сплатити рахунок за інтернет від компанії Інтертелеком (Intertelecom), а також поповнити баланс вашого мобільного можна в декілька кліків за допомогою шаблонів. Для того щоб скористатися даною перевагою, ви маєте авторизуватись в системі Портмоне та перейти в розділ «Шаблони». Після цього варто натиснути на кнопку «Додати рахунок» і вибрати необхідну вам компанію (Інтертелеком в даному випадку) в категорії «Мобільний зв'язок» чи «Інтернет».

Для успішного створення шаблону також потрібно ввести номер телефону та коментар до нього. Натиснув на кнопку «Зберегти», ви зможете поповнити інтернет Інтертелеком через розділ «Поточні рахунки і баланси».

Активуйте послугу автоплатежу

Відсутність підключення до мережі інтернет, що нерідко трапляється, створює деякі бар’єри для поповнення рахунку. Проте сервіс Портмоне пропонує своїм клієнтам скористатися послугою автоматичного поповнення балансу. Після активації цієї функції, рахунок буде поповнюватись самостійно без вашої участі. Як підключити автоплатіж?

  • Увійдіть до особистого кабінету користувача (доступний тільки зареєстрованим клієнтам);
  • Створіть шаблон оплати (як це зробити описано вище);
  • Відкрийте розділ «Автоматична оплата»;
  • Вкажіть необхідні вам параметри (тип автоплатежу, суму поповнення, інтервал поповнення і т.д.).

Більш детально про активацію даної послуги та її переваги можна дізнатись на цій сторінці.

Сплачуйте рахунки онлайн без комісії

За допомогою сервісу portmone.com ви завжди можете сплатити рахунок за інтернет і комунальні послуги, поповнити баланс мобільного телефону та переказати кошти з картки на картку, сплатити будь-який рахунок за реквізитами і навіть оформити передплату на періодичні видання. Все це доступно онлайн в будь-який час доби.

Як сплачувати рахунки без комісії за допомогою Портмоне ви можете дізнатись, переглянувши діючі тарифи на спеціальній сторінці.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна