Поповнити Інтертелеком

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 2% +2 грн без авторизації,
2% мін 2 грн для авторизованого користувача

Для поповнення мобільного рахунку Intertelecom необхідно - вибрати меню поповнення рахунку Інтертелеком, ввести номер телефону для поповнення, ввести суму і карту з якої буде оплата. Після чого, кошти надійдуть на рахунок вашого мобільного оператора без комісії.

Для поповнення мобільного рахунку Intertelecom без комісії необхідно - зареєструватися в особистому кабінеті Портмоне, додати номер телефону в особистому кабінеті, і здійснювати платежі без комісії.

Як поповнити Інтертелеком через сервіс Portmone: інструкція

Інтертелеком — один з найбільших операторів в Україні, які надають послуги мобільного та фіксованого зв'язку за технологією CDMA, а також доступ до інтернету. Широка зона покриття, висока якість зв'язку, великий вибір тарифних планів, оптимальне співвідношення ціни до якості послуг - ключові переваги, що залучають клієнтів.

Бажаєте швидко та безпечно поповнити «Інтертелеком», але не готові витрачати особистий час на пошуки банківського терміналу? Скористайтеся сервісом онлайн-платежів Portmone. 

Як поповнити Інтертелеком

Поповнення Intertelecom за допомогою платіжного ресурсу portmone.com займе мінімум часу. Алгоритм дій залежить від того, зареєстровані ви у системі чи ні.

 • Без реєстрації. Вкажіть номер мобільного телефону та суму, необхідну для поповнення Intertelecom, а потім внесіть у відповідні поля дані банківської картки та клацніть на «Оплатити».
 • Авторизовані користувачі. Повторіть описаний вище шлях, увійшовши до особистого кабінету. Щоб прискорити процес, прив'яжіть до облікового запису банківську картку. Це позбавить необхідності щоразу вказувати її реквізити. Можна створити шаблон і поповнювати баланс в кілька кліків.

Зарахування грошей відбувається відразу після закінчення операції. Після успішної транзакції клієнтам, які при оформленні платежу вказали e-mail, відправляється квитанція. Зареєстровані користувачі можуть завантажити її в архіві, де зберігаються всі створені квитанції.

Які картки підходять для оплати рахунку Intertelecom

Щоб поповнити «Інтертелеком» за номером договору, візьміть картку із достатньою сумою для здійснення платежу. Можливі варіанти:

 • Visa;
 • Visa Electron;
 • MasterCard;
 • Cirrus;
 • Maestro;
 • ПРОСТІР.

Усі фінансові операції, які здійснюються через сервіс «Портмоне», відповідають вимогам міжнародних стандартів безпеки, тому можливість витоку персональних даних виключена.

Комісія на поповнення рахунку Intertelecom

На portmone.com діють такі умови:

 • комісія 2% + 2 грн. – без авторизації;
 • комісія 0% – для авторизованих користувачів.

Сума комісії буде вказана на веб-сторінці підтвердження транзакції. Не забувайте, що банк, який видав картку, може додатково стягувати комісію за зняття коштів.

Переваги сервісу Portmone.com при поповненні «Інтертелекому»

Є, як мінімум, три причини поповнити «Інтертелеком» за номером договору через Portmone:

 • Безпека. Фінансові операції відповідають міжнародному стандарту безпеки PCI DSS. Персональні дані проходять багатоступінчасте шифрування.
 • Легкість. Сервіс доступний цілодобово. Оплата здійснюється в режимі он-лайн і займає кілька хвилин.
 • Зручність. Можна поповнювати баланс зі смартфона, планшета чи ноутбука, і при цьому не обов'язково реєструватися на сайті.

Які дані потрібні при поповненні «Інтертелекому»

При оформленні транзакції потрібно зазначити:

 • номер картки;
 • термін дії картки (ММ//РР);
 • CVV-код

Перш ніж підтвердити платіж, перевірте правильність зазначених даних.

Автоплатіж - зручна функція для поповнення рахунку Intertelecom

У постійній метушні нехитро забути поповнити рахунок вчасно, через що можна залишитися без доступу до Мережі в невідповідний момент. Щоб цього не сталося, найкраще налаштувати автоматичне поповнення. Після активації функції зазначена сума списуватиметься з картки через N днів (наприклад, кожні 15 або 30 днів).

Змінити шаблон, перевірити статус оплати або вимкнути функцію можна у будь-який зручний час онлайн.

Які ще послуги можна сплатити за допомогою Portmone

Крім поповнення «Інтертелекому» за допомогою сервісу Portmone можна:

Все це можна зробити, не виходячи з дому. Знадобиться лише банківська картка та смартфон (або інший гаджет) з доступом до інтернету.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна