Зоологічний парк «Рошен» (м.Черкаси) (Zoo «Roshen»)

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Турбота про тварин, що живуть у неволі, — важливе завдання, яке потребує сил і фінансів. Співробітники та керівництво міського зоологічного парку Roshen у Черкасах навіть у важких умовах турбуються про своїх підопічних і забезпечують їх резервами корму. Проте кошти швидко закінчуються.

Не дайте тваринам загинути з голоду чи внаслідок хвороби: посильна оплата до благодійного фонду зоопарку «Рошен» допоможе зберегти життя десяткам представників фауни.

Як пожертвувати зоологічному парку «Рошен»

Колектив черкаського зоопарку звертається за фінансовою підтримкою до державних установ, органів і служб, приймає допомогу від благодійних організацій та фондів. Проте потреба у матеріальному забезпеченні існує завжди. Якщо ви любите тварин і турбуєтеся про їхній комфорт, долучайтеся до збору коштів на потреби братів наших менших. Внесок кожного з нас дуже важливий.

Пожертвувати в БФ зоологічному парку «Рошен» необхідну суму ви можете за допомогою сервісу Portmone. Операція триває лічені хвилини.

  1. Зайдіть у каталог послуг і виберіть розділ «Благодійність».
  2. Перейдіть на сторінку «Черкаський міський зоологічний парк «Рошен».
  3. Виберіть валюту та суму, клацніть «Оплатити» та дійте згідно з підказками сервісу.

Внести пожертвування зоологічному парку Roshen можна як на сайті Portmone, так і через мобільний додаток. Надходження до бюджету йдуть на закупівлю їжі та формування резервів корму, а також на допомогу іншим зоопаркам України.

Інші благодійні фонди

За допомогою нашого сервісу ви також можете надати фінансову підтримку:

Грошова підтримка від небайдужих людей та благодійних організацій дозволяє зберегти фонд зоопарків, тому будь-яка посильна допомога є дуже важливою. Кожне врятоване життя тварини — це внесок у майбутнє України та наших дітей. Нумо робити добро разом!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна