Destroyed Property and Infrastructure Restoration Fund

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Опціональна комісія

Підле вторгнення російських окупантів принесло в Україну лихо та розруху. Після завершення бойових дій та ракетних обстрілів величезна кількість людей не зможе повернутися до рідної домівки. Житлові будівлі та об'єкти інфраструктури в сотнях населених пунктів зруйновані та потребують відновлення. З березня 2022 року з ініціативи українського уряду в країні функціонує Фонд відновлення майна та зруйнованої інфраструктури, метою якого є допомога українцям у подоланні наслідків війни.

Оплата до Фонду відновлення майна та зруйнованої інфраструктури піде на відшкодування збитків постраждалим, ремонт частково вцілілих будинків і квартир, відновлення подачі електрики, газу та води, а також відбудування доріг.

Як внести допомогу через сервіс Portmone

Бойові дії на території України завдали колосальної шкоди житловому фонду та цивільній інфраструктурі. Коштів, що є у державному бюджеті, не вистачить на відновлення всіх зруйнованих міст і сіл. До того ж чималий відсоток населення потребує найнеобхіднішого: ліків, медичної допомоги, харчових продуктів і одягу.

Допомогти Фонду відновлення майна та зруйнованої інфраструктури можуть як власники бізнесу, так і інші небайдужі громадяни. Переказати гроші через сервіс Portmone на спеціальний рахунок Нацбанку може будь-яка людина, що хоче зробити добру справу на користь своєї країни. Процедура складається з таких кроків:

  1. Вкажіть валюту платежу та суму, яку бажаєте переказати.
  2. Натисніть кнопку «Оплатити».
  3. У випадку, якщо ви не зареєстровані на сайті, вкажіть на сторінці адресу електронної пошти та дані банківської картки. Авторизовані клієнти вибирають картку зі списку доданих в особистому кабінеті.
  4. Підтвердьте намір зробити пожертвування, натиснувши кнопку «Сплатити».

Для пожертвування до Фонду відновлення майна та зруйнованої інфраструктури підійде будь-яка картка Visa або Mastercard. Ви також можете скористатися коштами з рахунку «єПідтримка».

Які ще є фонди відновлення України

Крім допомоги Фонду відновлення майна та зруйнованої інфраструктури ви також можете перерахувати гроші іншим організаціям, діяльність яких пов'язана з ліквідацією наслідків війни та стабілізацією економіки. До них належать:

Фінансова підтримка фондів відновлення України допоможе нашим громадянам якнайшвидше повернутися до нормального життя, дасть можливість відродити економіку та побудувати нове майбутнє у вільній та мирній країні.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна