ГО "ВАРТО"

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Комісія 1%, не менше 3 грн.

У період воєнних дій деякі громадські організації в Україні змістили пріоритети в бік допомоги армії. На базі ГО «Варто», що займається розв’язанням соціальних і культурних питань, було створено волонтерський штаб допомоги ЗСУ «Крива липа», що забезпечує наших захисників військовою амуніцією та захисним спорядженням.

Волонтери пропонують усім охочим долучитися до фінансової підтримки армії. Ініціювати оплату в ГО «Варто» можна швидко та без проблем через сервіс Portmone.

Допомога штабу «Крива липа»: на що підуть пожертвування

Мета створення штабу — підтримка воїнів ЗСУ та бійців територіальної оборони, що перебувають у найгарячіших точках російсько-української війни. Волонтери ведуть свою діяльність з самого початку російської агресії на території України.

ГО «Варто» не отримує допомоги від державних установ, органів і служб: у них під час війни є безліч інших завдань. Грошові надходження до бюджету організації від українських громадян та іноземців йдуть на придбання:

  • форми та взуття;
  • генераторів, дронів;
  • футболок і головних уборів;
  • амуніції;
  • засобів захисту для українських військових.

Волонтери беруть на себе прийняття заявок, закупівлю та передачу необхідних речей українській армії.

Контакти

  • Адреса: м. Львів, пр. Крива Липа, 6
  • email: [email protected]
  • Телефон: +38 099 532 65 58

Як пожертвувати в ГО «Варто»

Надати фінансову допомогу ГО «Вектор європейського розвитку «Варто» можна з будь-якої картки Visa або Mastercard. Для цього:

  1. На сторінці сплати введіть валюту (гривня, євро, долар США або казахський тенге) та суму платежу.
  2. Натисніть «Оплатити» та дійте згідно з підказками сервісу.

Для пожертвування громадській організації «Варто» можна скористатися коштами з картки «єПідтримка». Для здійснення операції реєструватися необов'язково: достатньо ввести номер телефону (за бажанням), e-mail і дані платіжної картки.

Бажаєте зробити свій внесок у визволення України від ворога? Підтримайте наших захисників, що наближають перемогу, не шкодуючи сил і власних життів.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна