Як прискорити оплату і доставку документів за кордон (20.02.2020)

2020-02-20

Як прискорити оплату і доставку документів за кордон

Portmone.com спільно з DHL Express Україна реалізував процес оплат відправки документів від Міністерства закордонних справ України.

Для людей, які перебувають за кордоном, яким необхідно оперативно оплатити термінову доставку дипломатичної пошти в Посольства або Консульства різних країн, з'явилася можливість зробити це за допомогою інтернет-еквайрінгу Portmone.com.

Процес швидкої оплати значно скорочує час отримання документів і дає гарантію безпеки і своєчасності зарахування коштів.

Як прискорити отримання документів за кордон:

  • Дізнатися вхідний номер заявки від Посольства / Консульства.
  • Зайти на сторінку UA Passport Express Delivery і заповнити особисті дані. Тариф за послуги доставки підтягується автоматично після вибору країни та Посольства / Консульства.
  • Оплатити послугу. МЗС забезпечує доставку вашого документа через DHL Express Україна в Посольство / Консульство країни призначення.
  • Отримати документ.

"Впровадження технологічних рішень Portmone.com для бізнесу дає, насамперед, безпеку і безперебійність оплат. За рахунок щорічного підтвердження сертифіката про проходження PCI DSS і наявності в партнерах декількох міжнародних банків "- коментує Олексій Миропольський, комерційний директор Portmone.com.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна