Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Комфортні оплати у два кліки

Зареєструватись

Отримання
рахунків

Тепер Вам не потрібно турбуватись через пропущені квитанції.Portmone отримуватиме рахунки за Вас прямо від постачальника послуг.

Автоматична
оплата рахунків

Не завжди встигаєте вчасно дійти до каси й оплатити рахунок?Більше жодних штрафних санкцій!Завдяки Portmone Ви зможете налаштувати дати оплати рахунків.

Доставка квитанцій
поштою

Ми доставляємо сплачені квитанції Вам за допомогою пошти України раз на квартал.Вся звітність завжди при Вас.Також ми висилаємо квитанції за запитом клієнта в будь-який час за невелику плату.

Рortmone.com перша компанія в Україні,яка успішно пройшла міжнародний аудит безпеки на відповідність вимогам стандарту Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) і отримала сертифікат №499938160151217,виданий німецькою компанією SRC (Security Research and Consulting GmbH).