Поповнити рахунок ТриМоб

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 2% +2 грн без авторизації,
2% мін 2 грн для авторизованого користувача

Зверніть увагу, що при поповненні балансу номерів, що підключені до контрактних пакетів U`family 3, U`family 5, кошти будуть зараховані на баланс власника основного номеру.

Також сплачують послуги

Портмоне надає можливість поповнити ТриМоб карткою Приватбанку, ОТП Банку, Райффайзен Банку Аваль, Альфа Банку та будь-якого іншого банку України. Грошові кошти на баланс телефону зараховуються практично миттєво, тому абонент 3Mob не залишиться без зв’язку та інтернету.

Як поповнити 3Mob карткою?

Для цього вам достатньо:

 • Ввести номер телефону (без +380);
 • Вказати суму, яку ви бажаєте зарахувати на баланс;
 • Ввести код безпеки CVV2/CVC2, термін дії та номер банківської картки.

Зазначимо, що крім карток МПС Visa та Mastercard, на сайті portmone.com ви можете здійснити платіж картками національної платіжної системи ПРОСТІР. Зареєстровані користувачі також можуть поповнити рахунок ТриМоб за допомогою гаманця Masterpass.

Зверніть увагу: зі сторони банку-емітенту можуть бути встановлені обмеження на здійснення операцій в мережі інтернет. Тому перед оплатою ми рекомендуємо перевірити діючі ліміти і, при необхідності, змінити їх, зв’язавшись з контактним центром фінансової установи.

Як створити особистий кабінет?

Реєстрація в системі Портмоне дозволяє використовувати всі переваги сервісу, серед яких:

 • Можливість керувати системними сповіщеннями (e-mail та SMS повідомлення);
 • Можливість створювати шаблони сплат;
 • Можливість налаштувати автоматичне поповнення балансу Київстар, Vodafone, Lifecell та Інтертелеком;
 • Можливість зберігати електронні квитанції по всім платежам в особистому кабінеті;
 • Можливість працювати зі звітами.

Особливу увагу варто приділити шаблонам сплат. За допомогою останніх можна здійснювати транзакції через інтернет без вводу особистих даних всього в два кліки. Для цього потрібно здійснити декілька дій:

 1. Увійти до особистого кабінету та відкрити рубрику «Шаблони».
 2. Перейти до додавання нового рахунку.
 3. В каталозі послуг обрати категорію «Мобільний зв'язок».
 4. Відмітити компанію 3Mob в переліку операторів.
 5. Заповнити один рядок інформації.

Зберігши шаблон абоненти 3Mob поповнити рахунок зможуть в будь-який момент через розділ «Баланси в компаніях». А якщо ви не бажаєте вводити параметри вашої картки щоразу під час здійснення платежу, додайте інформацію про ваш платіжний інструмент в розділі «Платіжні картки».

Тарифи

На поточний момент вартість поповнення балансу ТриМоб (до 2012 року послуга надавалась компанією Утел, також відомою як Ютел, Utel) становить 2%, мінімум 2 гривні. В той же час за допомогою сервісу Портмоне можна сплачувати послуги сотень компаній абсолютно безкоштовно. Крім того, зареєстрованим користувачам доступний тарифний план «Місяць», в межах якого платежі в категоріях «Комунальні послуги», «Інтернет», «Охорона» і «Телебачення» без комісії.

Більше інформації про те, які сервіси можна сплачувати безкоштовно, а які з комісією можна отримати на сторінці «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна