Поповнити рахунок Вестелеком

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 2 грн.

Вестелеком (Westelecom) — сучасна телекомунікаційна компанія, що надає послуги у м. Одеса та інших населених пунктах Одеської області (Ізмаїл, Визирка, Болград, Южне тощо). Завдяки власним оптоволоконним лініям зв'язку та сучасному обладнанню провайдер здатний задовольняти потреби користувачів, що постійно збільшуються, і забезпечувати високошвидкісний доступ до мережі інтернет. Більше того, Весттелеком надає послуги перегляду цифрового телебачення, підключення домашньої телефонії та відеоспостереження.

Якщо вам потрібно зробити оплату Westelecom онлайн — на допомогу прийде платіжний сервіс Portmone.com.

Оплатити Вестелеком онлайн через Portmone

Щоб поповнити Вестелеком через Портмоне, вам знадобиться банківська картка, смартфон або ПК, а також до 5 хвилин вільного часу. Процес поповнення передбачає виконання таких дій:

 1. Перебуваючи в “Каталозі послуг”, оберіть розділ “Інтернет”;
 2. Вкажіть свій регіон, знайдіть та оберіть “Westelecom” серед запропонованих інтернет-провайдерів. Також можна знайти потрібну компанію за допомогою вбудованого пошуку.
 3. Введіть номер особистого рахунку та натисніть кнопку “Оплатити”.
 4. Введіть реквізити платіжної картки, email та суму, після чого повторно натисніть “Оплатити”.
 5. Підтвердіть платіж.

За кілька хвилин після оплати, на вказаний емейл прийде лист із електронною квитанцією. Авторизовані користувачі в будь-який момент можуть завантажити та роздрукувати квитанцію про оплату через особистий кабінет Портмоне.

Як сплатити Westelecom без комісії

При оплаті послуг «Вестелеком» система стягує комісію у розмірі 1% від суми поповнення, але не менше 2 грн. Сума платежу, включаючи комісію, відображається безпосередньо на сторінці оплати.

Якщо ви бажаєте оплачувати послуги без комісії — зареєструйтесь у системі Portmone, що забере не більше кількох хвилин. Після цього можна активувати тарифний план “Місяць” та сплачувати за інтернет, телефонію, комунальні послуги (наприклад, за опалення в Одесі, оплату за газ в Одесі чи оплату Нафтогаз) та послуги охорони через картку без комісії.

Крім того, зареєстровані користувачі можуть створювати нагадування та шаблони, налаштовувати автоплатежі, персоналізувати особистий кабінет та отримувати кешбек за оплату різноманітних послуг та сервісів.

Приєднуйтесь до Портмони та оцініть всі переваги та зручність онлайн платежів.

Поповнити рахунок Вест Телеком через шаблон

Користувачі, що авторизувалися в системі, можуть поповнити Westelecom через карту за допомогою шаблону, що дозволяє витрачати менше часу на оплату та усуває необхідність введення номера рахунку при кожному поповненні. Для створення шаблону дотримуйтесь наступної інструкції:

 • увійдіть до користувальницького кабінету;
 • виберіть розділ “Шаблони” та натисніть кнопку додавання нового шаблону;
 • перейдіть до розділу “Інтернет”, виберіть ваш регіон та знайдіть провайдера “Westelecom”;
 • впишіть № особового рахунку, додайте коментар (за бажанням) та збережіть шаблон.

В подальшому для поповнення балансу інтернет-провайдера потрібно буде лише вибрати потрібний шаблон, ввести платіжні дані та зробити оплату.

Переваги використання онлайн-сервісу Портмоне

Користувачі Portmone можуть оплачувати тисячі різних послуг без реєстрації в одному місці через сайт або мобільний додаток. А якщо витратити 2 хвилини на реєстрацію, додатково можна буде:

 • переглядати статистику;
 • передавати дані з лічильників постачальникам послуг;
 • отримувати кешбек;
 • зберігати платіжні дані;
 • отримувати електронні рахунки;
 • отримувати бонуси у рамках реферальної програми;
 • налаштовувати нагадування;
 • активувати автоматичну оплату рахунків.

Використовуючи Портмоне, ви завжди можете бути впевнені у надійному захисті вашої особистої інформації, мінімальній комісії та високій швидкості обробки платежів.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна