Поповнити рахунок Павутина

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 2 грн.

Також сплачують послуги

ТОВ "Павутина.Нет" — мультисервісний інтернет-провайдер, що надає послуги абонентам у місті Київ, а також інших населених пунктах Київської області (Вишневе, Щасливе, Новосілки, Чубинське, Бортничі, Вишеньки та Чабани). Компанія надає широкий спектр послуг:

 • підключення до мережі Інтернет (швидкість до 1Гбіт/сек);
 • цифрове телебачення;
 • VoIP-телефонія;
 • онлайн кіно (VOD).

Провайдер займається будівництвом оптоволоконних мереж та інженерних споруд зв'язку, а також постійно інвестує кошти в якість послуг. Клієнтам компанії доступний широкий вибір тарифних планів, вигідна програма лояльності, першокласна служба підтримки та власний магазин, де можна придбати телекомунікаційне обладнання.

Якщо вам набридла оплата інтернету Павутина через платіжні термінали та касу банку, тоді скористайтесь платіжним сервісом Portmone і здійснюйте оплати через інтернет з мінімальними витратами часу та сил.

Поповнити Павутина.Нет онлайн через Portmone

Щоб оплатити Pautina за допомогою Портмоне, необхідно мати у своєму розпорядженні пристрій з доступом до інтернету (ПК, смартфон) та банківську картку з позитивним залишком коштів на рахунку.

Процес оплати складається з кількох кроків:

 1. Відкрийте розділ “Інтернет” та виберіть місце проживання.
 2. Виберіть "Павутина" зі списку доступних компаній-провайдерів (знайти компанію можна як самостійно, так і за допомогою пошукового рядка).
 3. Введіть номер договору та приступіть до оплати, натиснувши “Оплатити”.
 4. Вкажіть email та платіжну інформацію (номер та термін дії картки, захисний код).
 5. Виконайте оплату.

За кілька хвилин після оплати гроші мають надійти на рахунок провайдера. Максимальний час зарахування коштів — 3 дні. Якщо після закінчення цього терміну гроші так і не надійшли на ваш баланс, зверніться на підтримку провайдера.

Комісія за проведення оплати — 1% (мінімум 2 грн), при цьому зареєстровані користувачі можуть активувати тариф "Місяць" через особистий кабінет, що дозволить економити на комісії під час оплати комуналки, охоронних послуг, ТБ, а також інтернету та телефонії.

Переваги реєстрації на Портмоне для поповнення Pautina

Щоб поповнити Pautina онлайн через Portmone, не обов'язково реєструватися в системі, але витративши кілька хвилин і зареєструвавшись, ви додатково зможете:

 • створювати шаблони та нагадування про оплати;
 • отримувати кешбек;
 • налаштовувати зовнішній вигляд особистого кабінету;
 • отримувати електронні рахунки;
 • налаштовувати автооплату рахунків;
 • зберігати платіжну інформацію та багато іншого.

Портмоне — це багатофункціональний онлайн-сервіс, що дозволяє здійснити оплату штрафу за паркування, сплатити за газ Нафтогаз, сплатити Київводоканал та послуги тисячі інших постачальників послуг. При цьому сервіс гарантує високу швидкість обробки платежів, мінімальну комісію та високий рівень захисту даних користувачів.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна