Інформаційні технології - оплатити інтернет

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Також сплачують послуги

Провайдер «Інформаційні технології» надає мешканцям столиці доступ до інтернету з використанням широкосмугових оптоволоконних ліній зв'язку, а також до аналогового та цифрового телебачення. Додаткові послуги компанії — OTT, IPTV та ігрові сервери. Покриття мережі діє в лівобережній частині Києва, а також у Печерському та Голосіївському районах.

Оператор пропонує під’єднання до гігабітного інтернету, можливість перегляду телеканалів через IT TV, вигідні пакети послуг для населення (зокрема для приватного сектору) та бізнесу. Щоб оплатити «ІТ-технології», зовсім не обов'язково йти до банку або шукати платіжний термінал. Зробити це можна в будь-який час на сайті або в додатку Portmone.

Як сплатити «IT-технології» на Portmone

Дізнатися тарифи на пакети доступу до глобальної мережі та телебачення, ознайомитися з акціями та вигідними пропозиціями ви можете на сайті it-tv.org. Для оплати через інтернет вам знадобиться банківська картка з достатньою сумою коштів на балансі або лімітом на кредитному рахунку. На нашому сервісі до оплати приймаються картки MasterCard, VISA та «Простір».

Щоб сплатити «АйТі-технології» за допомогою Portmone, достатньо зробити кілька простих кроків:

  1. На сторінці оплати введіть номер особового рахунку.
  2. Вкажіть суму.
  3. Натисніть «Оплатити».
  4. Якщо ви не зареєстровані, введіть e-mail, номер, термін дії та CVV-код пластикової картки. Після авторизації на сайті контакти платника вводити не потрібно, а реквізити можна вибрати зі збережених в особистому кабінеті.
  5. Підтвердьте платіж. Квитанція надійде на електронну пошту та буде збережена в архіві.

Зареєстровані користувачі можуть отримувати рахунки онлайн і платити за інтернет і ТБ у 2 кліки. Для цього після входу в особистий кабінет необхідно вибрати розділ «Шаблони» та натиснути кнопку «Створити шаблон». Далі зайдіть у розділ «Інтернет» і виберіть потрібного провайдера зі списку. Введіть номер особового рахунку та коментар (необов'язково), а потім натисніть «Оплатити» або «Зберегти шаблон».

Прив'язка реквізитів платника до профілю здійснюється через вкладку «Платіжні картки». На сторінці «Регулярні платежі» можна налаштувати автоматичне списання потрібної суми або створити нагадування про необхідність поповнити «IT-технології».

Чи можна оплатити інтернет «Інформаційні технології» без комісії

Під час переказу коштів провайдеру через наш сервіс комісія не стягується. Однак, якщо ви разом з інтернетом і телебаченням хочете оплачувати без комісії комуналку, рекомендуємо активувати тариф «Місяць». Ви отримаєте можливість без переплат погашати всі рахунки за 1–2 приміщення, наприклад, квартиру та дачу. До речі, оплатити пакет «Місяць» можна з бонусного рахунку коштами, що були повернені за покупки за програмою Cashback.

Як дізнатися, чи надійшли кошти на рахунок

Дізнатися, чи вдалося поповнити «Інформаційні технології», дуже просто. Якщо інтернет або телеканали були відключені, доступ відновиться одразу, щойно гроші надійдуть на рахунок провайдера. Як правило, зв'язок відновлюється за лічені хвилини. У разі виникнення проблем звертайтеся до співробітників технічної підтримки оператора та пред'явіть квитанцію про успішну транзакцію.

З Portmone ви можете оплачувати послуги популярних провайдерів за номером договору або особового рахунку, а також за реквізитами одержувача. Ми гарантуємо безпеку ваших даних і надаємо зручні платіжні інструменти. Скористайтеся можливістю заощадити час і кошти!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна