Faust (Фауст) - Поповнити інтернет

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Як оплатити інтернет Фауст онлайн

Фауст (Faust) — сучасний інтернет-провайдер і оператор зв'язку, заснований в 1995 році. На даний час компанія надає послуги у місті Київ, а також ряді міст та сіл Київської області (Обухів, Українка, Витачів, Германівка, Долина, Матяшівка, Нещерів, Долина, Степок та інші).

Спектр послуг провайдера включає:

 • високошвидкісний доступ до інтернету (до 1000 Мбіт/сек);
 • реєстрація доменів та послуги хостингу;
 • створення телефонних мереж;
 • побудова та обслуговування локальних офісних та домашніх мереж;
 • встановлення міні-АТС;
 • модернізація ПК.

Найпростіший і зручний спосіб оплатити інтернет Фауст — скористатися платіжним сервісом Portmone.

Як поповнити Фауст на Portmone

Щоб поповнити Фауст за допомогою нашого сервісу, достатньо мати смартфон або ПК, банківську картку та кілька хвилин вільного часу. Далі дотримуйтесь наступного алгоритму дій:

 1. Перейдіть до розділу “Інтернет” та оберіть свій регіон;
 2. У списку провайдерів, що відкрився, знайдіть "Faust" або скористайтеся вбудованим в систему пошуком.
 3. Вкажіть логін, суму оплати та натисніть "Оплатити".
 4. Введіть свій email та дані платіжної картки (номер, термін дії та CVV-код). Авторизовані користувачі можуть просто обрати одну зі збережених раніше карток.
 5. Повторно натисніть “Оплатити” та підтвердіть платіж.

Протягом кількох хвилин після оплати на вказаний емейл прийде лист із підтвердженням оплати та електронною квитанцією. Зареєстровані користувачі можуть створити шаблон та оплачувати послуги провайдера буквально в пару кліків. Крім того, можна створити нагадування для подальших оплат і налаштувати автоматичний платіж.

Яка комісія при оплаті Фауст

При оплаті Фауст через онлайн-сервіс Portmone.com комісія не

стягується, причому це стосується не лише зареєстрованих, а й незареєстрованих користувачів. Знайти цю інформацію можна безпосередньо на сторінці оплати провайдера.

Як перевірити чи пройшла оплата Фауст

Після здійснення оплати кошти зараховуються на рахунок провайдера протягом декількох хвилин. У поодиноких випадках на це може знадобитися до 3 робочих днів. Якщо провайдер відключив послугу через наявність заборгованості, доступ до мережі інтернет повинен бути відновлений відразу після надходження коштів на ваш баланс. Перевірити факт надходження коштів можна через особистий кабінет на сайті faust.net.ua або зателефонувавши до служби підтримки, який вказано на сайті провайдера. Якщо вас попросять надати квитанцію про оплату, її можна знайти у своїй скриньці електронної пошти або завантажити з особистого кабінету Portmone.

Переваги оплати Фауст через Портмоне

Оплата послуг інтернет-провайдера Фауст за допомогою нашого сервісу — це зручний і простий процес, який не вимагає жодних особливих знань та навичок. Наші користувачі отримують безліч переваг:

 • інтуїтивно зрозумілий та зручний особистий кабінет з можливістю його персоналізації;
 • можливість створювати шаблони оплат, нагадувань та налаштовувати автоплатежі;
 • можливість створювати адреси та підв'язувати під них рахунки;
 • перегляд статистики витрат та багато іншого.

Використовуючи сервіс Portmone.com, ви зможете не тільки заплатити за інтернет та телебачення, але й вносити платежі до бюджету, поповнювати мобільний, оплачувати комунальні послуги і навіть оформити кредит.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна