Поповнити СітіНет (ТвійНет)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

ТвійНет (попередня назва СітіНет) — сучасний інтернет-провайдер, який надає послуги доступу до мережі інтернет та перегляду телевізійних каналів у HD-якості. Покриття компанії охоплює Хортицький та Ленінський райони міста Запоріжжя, де її абонентами виступають не лише мешканці багатоквартирних будинків, а й представники бізнесу.

Клієнтам провайдера доступні такі послуги:

 • безлімітний доступ до інтернету (швидкість до 500 Мбіт/сек);
 • до 248 телевізійних каналів у HD-якості;
 • виділена реальна IP-адреса;
 • встановлення та налаштування мережевих карт;
 • встановлення необхідного програмного забезпечення та очистка ПК;
 • налаштування роутера і т.п.

Провайдер пропонує широкий вибір тарифів, з умовами та цінами яких можна ознайомитись на офіційному сайті компанії.

Існує багато способів, щоб оплатити CityNet, але найзручніший пропонує платіжний сервіс Portmone. Для цього достатньо мати пристрій з доступом до інтернету та картку будь-якого українського банку з позитивним залишком коштів на балансі.

Поповнити ТвійНет через Portmone за 4 кроки

Оплата ТвійНет через Портмоне можлива як через сайт portmone.com.ua, так і через мобільний додаток для смартфона. Весь процес складається лише з 4 кроків:

 1. Увійдіть до розділу “Інтернет” та вкажіть регіон “Запоріжжя та область”.
 2. У запропонованому списку інтернет-провайдерів виберіть CityNet (ФОП Кривоус А.С.).
 3. Введіть ваш особовий рахунок, адресу, ПІБ, ІПН та суму поповнення.
 4. Вкажіть реквізити платіжної картки та email, після чого здійсніть оплату.

Рахунок провайдера буде поповнено протягом 5 хвилин. У поодиноких випадках процес поповнення може зайняти від 1 до 3 днів. Перевірити факт надходження грошей можна через особистий кабінет абонента або зателефонувавши в службу підтримки провайдера. Якщо цього не сталося, зверніться до служби підтримки CityNet, контакти якої вказано на їх сайті. При необхідності, пред'явіть електронну квитанцію, яка була надіслана на вашу електронну пошту після оплати.

Якщо оплата здійснювалася після авторизації на Портмоне, користувачі можуть зберегти платіж як шаблон, який дозволить спростити та прискорити проведення наступних платежів. Також зареєстровані клієнти сервісу можуть створювати нагадування та налаштовувати автоматичне поповнення рахунку провайдера.

Як сплатити СітіНет онлайн без комісії

За проведення платежу система Portmone стягує комісію у розмірі 2% від суми (не менше 2 грн). При цьому користувачі, що зареєструвалися в системі, можуть підключити пакет “Місяць” і оплачувати інтернет, послуги охоронних організацій, ТБ, а також комуналку та телефонію без комісії. Щоб підключити пакет “Місяць”, потрібно виконати низку дій:

 • зареєструватися або виконати вхід до особистого кабінету;
 • вибрати розділ “Підписка” у меню налаштування свого профілю;
 • активувати пакет, натиснувши відповідну кнопку.

Якщо з часом ви захочете відмовитись від використання пакету “Місяць”, це можна буде зробити у будь-який момент.

Ще один спосіб заощадити на комісії — скористатися реферальною програмою або сплачувати окремі сервіси з кешбеком. Це дозволяє накопичувати бонусні бали (1 бал = 1 гривні), які потім можуть бути використані для списання комісії, активації пакету “Місяць” або виведені на ваш мобільний. Скористатися реферальною програмою та отримувати кешбек можуть лише зареєстровані користувачі.

Переваги оплати СітіНет (CityNet) через Портмоне

Сервіс Portmone дозволяє не тільки поповнити інтернет ТвійНет, але й оплачувати тисячі інших послуг, наприклад:

А якщо ви витратите пару хвилин на реєстрацію, то отримаєте ряд додаткових можливостей. Наприклад, зможете передавати дані лічильників, зберігати дані платіжних карток, отримувати електронні версії рахунків, переглядати статистику та персоналізувати особистий кабінет, що зробить використання сервісу ще більш швидким та зручним.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна