Поповнення картки Укрсиббанк

Комісія 1%, + 5 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Чудова новина для клієнтів фінансової організації УкрСиббанк, поповнення картки якого стало доступним онлайн на сайті та в мобільному додатку portmone.com. Тепер можна забути про пошуки банкоматів і платіжних терміналів, адже достатньо мати доступ до інтернету, щоб поповнити баланс своєї картки і продовжити здійснювати покупки.

Як поповнити картку УкрСиббанку?

Розгляньмо процес поповнення балансу на сайті Портмоне. Так, щоб поповнити картку Укрсиббанку онлайн потрібно:

  1. Перейти в розділ «Грошові перекази» і вибрати відповідний сервіс у переліку запропонованих послуг.
  2. Ввести номер картки УкрСиббанку, коментар (необхідний для створення шаблону) і суму поповнення.
  3. Ввести номер платіжної картки, з якої буде списана сума поповнення. Це може бути будь-яка картка Віза, Мастеркард чи НПС ПРОСТІР будь-якого українського банку.
  4. За необхідності підтвердити платіж.

Варто зазначити, що комісія за поповнення списується окремо від суми поповнення. Це слід враховувати, позаяк часом на карті, з якої будуть списані гроші, недостатньо коштів на балансі. Розмір комісії можна уточнити на сторінці переказу.

Щоб прискорити і спростити процес поповнення картки, ми рекомендуємо створити особистий кабінет. Він стає доступним одразу після реєстрації на сайті або в додатку Портмоне. Кабінет дасть змогу створювати шаблони поповнення карток і миттєвого перерахування коштів з картки на картку, зберігати реквізити платіжних карток для оплати без введення їх номеру та терміну дії, зберігати квитанції всіх переказів в одному місці. Процес реєстрації не забере багато часу і, на відміну від більшості фінансових установ, з Портмоне не потрібно укладати договір і підтверджувати свою особу.

Крім поповнення картки УкрСиббанку, тут також можна поповнити картки:

Поряд з грошовими переказами попитом користується погашення кредитів, оформлення туристичних страховок, оплата комунальних та інтернет-послуг, поповнення мобільного і оплата послуг охоронних фірм.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна