Поповнення картки Райффайзен Банк Аваль

Комісія 1%, + 5 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

За допомогою portmone.com можна поповнити картку Райффайзен Банку Аваль. Для цього треба скористатися стандартним сервісом грошових переказів або спеціальною сторінкою поповнення картки цього фінансового закладу.

Як поповнити картку Райффайзен Банку Аваль?

На відміну від більшості фінансових сервісів, Портмоне дає змогу здійснювати операції як зареєстрованим користувачам, так і анонімним. Тому, щоб поповнити картку Аваль онлайн, не потрібно мати особистого кабінету чи проходити складні процедури верифікації особи. Достатньо:

  1. У розділі «Грошові перекази» вибрати послугу «Поповнення картки Райффайзен Банку Аваль».
  2. Ввести номер платіжної картки РБА (16 цифр), коментар (якщо ви бажаєте зберегти шаблон для подальших платежів) і суму, що буде зарахована на баланс картки.
  3. Ввести реквізити картки, з якої буде списана сума для зарахування на картку РБА. Це може бути картка будь-якого іншого українського банку.
  4. Підтвердити платіж.

Практично миттєво гроші будуть зараховані на баланс картки Райффайзен Банку. Після переказу можна скачати квитанцію з інформацією про платіж або направити її на свою електронну адресу.

Щоб пришвидчити поповнення картки у майбутньому, ми рекомендуємо створити особистий кабінет у системі Портмоне і використовувати всі її переваги. Так, після реєстрації ви зможете зберегти шаблон поповнення картки, а також додати реквізити будь-якої платіжної картки для оплати двома кліками. Крім того, всі квитанції зберігатимуться в одному місці, що є дуже зручним у користуванні.

Платіть зі смартфону

За допомогою додатку Portmone.com ви можете виконувати будь-які платежі відразу зі смартфону. Тепер не потрібно шукати банкомат, платіжний термінал чи відділення банку, щоб провести звичні фінансові операції. Достатньо відкрити додаток і зробити декілька рухів по екрану телефона.

Додаток абсолютно безкоштовний. Комісія за здійснення того чи іншого платежу зазначається безпосередньо під час виконання транзакції. 

Крім поповнення картки РБА, за допомогою Портмоне можна поповнити картки:

Послуга доступна цілодобово як на сайті, так і в додатку portmone.com.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна