Поповнення картки Ощадбанк

Комісія 1%, + 5 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Відтепер, щоб поповнити картку Ощадбанку не потрібно шукати банк, банкомат або платіжний термінал. Для цього достатньо скористатися сайтом Портмоне чи одноіменним мобільним додатком. Сервіс доступний по всьому світу цілодобово, а саме поповнення можливе карткою НПС ПРОСТІР, Mastercard або Visa будь-якого українського банку.

Як поповнити картку Ощадбанку?

Поповнення доступне як авторизованим, так і анонімним користувачам portmone.com. Щоб поповнити картку Ощадбанку онлайн потрібно:

  1. У каталозі послуг перейти в розділ «Грошові перекази». Далі – вибрати сервіс поповнення картки Ощадбанку в переліку компаній.
  2. Ввести 16-ти значний номер картки Ощадбанку, сумму поповнення і коментар (якщо ви бажаєте зберегти шаблон).
  3. На наступному етапі треба ввести реквізити картки, з якої буде списана сума для поповнення.
  4. Підтвердити платіж. 

Грошові кошти практично моментально будуть зараховані на баланс картки. Одразу після транзакції можна завантажити квитанцію з даними про платіж або направити її на свою електронну адресу. Щоб зберігати всі квитанції в особистому кабінеті, ми рекомендуємо зареєструватися в системі Портмоне. Реєстрація дасть змогу:

  • зберегти шаблон поповнення картки вашого банку або шаблон грошових переказів;
  • додати дані платіжної картки, щоб виконувати повторні транзакції двома кліками;
  • зберігати всі квитанції в розділі «Інші оплати» і працювати з архівом рахунків для комунальних і телекомунікаційних послуг.

Крім картки Ощадбанку, за допомогою Портмоне можна поповнити картки:

Сервіс доступний як на сайті Портмоне, так і в мобільному додатку. Окрім поповнення банківських карток і переказу грошей, користувачі системи мають змогу поповнити баланс інтернету, оплатити комунальні  послуги, поповнити телефон, погасити кредит, купити поліс туристичного страхування, оформити передплату на журнал і навіть купити квиток на автобус.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна