Поповнення картки Альфа Банк

Комісія 1%, + 5 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Коли потрібно швидко поповнити карту Альфа Банку можна відправитися у відділення банку чи пошукати платіжний бокс самообслуговування, витративши багато часу і сил. Або ж скористатися платіжним сервісом Portmone.com і поповнити платіжну картку онлайн, причому це можна зробити незалежно від вашого місця розташування. Єдина умова - наявність комп'ютера або смартфона з доступом в інтернет, а також банківської картки з позитивним залишком коштів на рахунку.

Для оплати рахунків і поповнення мобільного не обов'язково реєструватися, але якщо вам потрібен розширений функціонал, такий як автоматичний пошук рахунків за адресою проживання, перегляд статистики та збереження даних платіжних карток, тоді потрібно витратити 2 хвилини свого часу і пройти просту реєстрацію.

Як поповнити карту Альфа-Банк?

Щоб поповнити карту Альфа Банку онлайн досить виконати кілька простих дій, а саме:

  1. зайдіть в розділ "Грошові перекази";
  2. виберіть карту банку, яку необхідно поповнити;
  3. вкажіть номер картки одержувача і коментар;
  4. введіть суму оплати;
  5. заповніть реквізити банківської картки, з якої будуть відправлені кошти;
  6. підтвердіть платіж.

Звертаємо увагу, що за виконання перекладу система стягує комісію, розмір якої можна переглянути на сторінці оплати або в розділі "Тарифи".

В ході відправки коштів необхідно ввести адресу електронної пошти, на яку в подальшому буде надіслано квитанцію, що підтверджує факт здійснення операції. Саме тому важливо вказувати дійсний email.

Зазвичай кошти зараховуються на рахунок одержувача миттєво, але в деяких випадках це може зайняти більше часу - максимальний термін зарахування 72 години, при цьому абсолютно не важливо в якій валюті був зроблений переклад.

Крім карти Альфа Банку, ще можна поповнити карти таких фінансових установ як:

Що ще можна оплатити через Portmone.com?

Користувачам сервісу Portmone.com, крім поповнення карт українських банків, доступний широкий перелік послуг, серед яких:

  • поповнення мобільного;
  • оплата комуналки;
  • покупка електронних квитків в кіно, транспорт і поїзд;
  • сплата податків і багато іншого;

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна