Підтримайте Українську Армію (єПідтримка)

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Без комісії

Інструкція

Сила українців — не лише у доблесній армії, хоробрості та непереборному бажанні захищати свою землю, а й у єдності. Поки наші воїни успішно відбивають ворожі атаки, а лікарі та пожежники рятують життя, головне завдання людей, що залишилися в тилу, — підтримка захисників. Саме з цією метою Нацбанк України відкрив спеціальний мультивалютний рахунок для збору коштів від міжнародних партнерів і донорів, а також українського бізнесу та громадян.

Щоб допомогти українській армії, зовсім не обов'язково їхати у гарячі точки та організовувати закупівлі військового спорядження. Будь-яка посильна фінансова допомога сьогодні є дуже важливою для нашої перемоги. Оплата до благодійного фонду армії України («єПідтримка») — простий та доступний спосіб зробити внесок на користь наших воїнів, що борються за нашу свободу.

На що підуть гроші

Грошові надходження для підтримки української армії йдуть на такі потреби:

  • закупівлю транспорту та військової техніки;
  • придбання амуніції та одягу для військовослужбовців;
  • купівлю палива;
  • медичну допомогу;
  • забезпечення армії харчовими продуктами та засобами гігієни.

Як пожертвувати на підтримку української армії («єПідтримка»)

Кошти для допомоги ЗСУ, звісно, виділяються з державного бюджету. Українських воїнів також підтримують установи, органи та служби з-за кордону, благодійні організації та фонди. Водночас поки не всі потреби вдається закривати відразу, допомога потрібна постійно. Щоб внести пожертвування на армію через «єПідтримку», не потрібно здійснювати жодних складних операцій. Сервіс Portmone дає можливість переказати гроші всього в пару кліків. Для цього виберіть валюту платежу та вкажіть суму. Натисніть кнопку «Оплатити» та дійте згідно з інтуїтивно зрозумілим алгоритмом.

Пожертвувати в БФ армії України через «єПідтримку» можна як у мобільному додатку Portmone, так і на сайті. Перерахувати гроші можна навіть без авторизації. У цьому разі достатньо вказати свій e-mail і дані банківської картки. У випадку, якщо ви не оформили «єПідтримку», зробити грошовий переказ на користь нашої армії можна з будь-якої картки Visa/Mastercard та Простір.

Благодійні фонди армії

Охочі допомогти українським воїнам також можуть зробити пожертвування на рахунки таких організацій:

Фінансова підтримка населення допомагає зберегти життя захисників і підвищує ефективність їхньої боротьби з ворогом. У важкі часи важлива будь-яка допомога. Поки ми дружні та єдині, Україна непереможна!

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна