ОСББ Щекавиця

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Без комісії

Сплатити ОСББ Щекавиця онлайн без комісії та реєстрації можна на сайті Портмоне. Для цього знадобиться картка Mastercard, Visa та НПС ПРОСТІР з кредитним лімітом чи позитивним балансом особистих коштів на рахунку. Процес оплати не віднімає багато часу, а гроші на рахунок постачальника послуг зараховуються максимально швидко.

Як оплатити ОСББ карткою?

Щоб оплатити ЖК Щекавиця достатньо:

  • Вказати номер особового рахунку;
  • Ввести параметри банківської картки.

Номер особового рахунку ви знайдете на паперовій квитанції, а параметри картки (CVV2/CVC2 код, термін дії та 16ти-знаковий номер) безпосередньо на її поверхні. Варто зазначити, що зареєструвавшись на сайті portmone.com ви зможете здійснювати даний платіж без вводу особистої інформації та реквізитів картки, додав шаблон та дані картки в відповідних розділах.

Так, для створення шаблону потрібно:

  • Відкрити особистий кабінет;
  • В рубриці «Шаблони» вибрати функцію «Додати рахунок»;
  • Вибрати регіон та категорію «Комунальні послуги»;
  • Відмітити ОСББ Щекавиця в переліку компаній;
  • Вказати О/р та зберегти шаблон.

Якщо ви не можете знайти даний ЖК в каталозі послуг – скористайтесь пошуком. Зверніть увагу: окрім рахунку за обслуговування будинку на Портмоне можна сплатити паркінг ЖК Щекавиця.

Відвідайте розділ «Платіжні картки», щоб додати інформацію про картку. Також зазначимо, що абонентам ОСББ Щекавиця оплата доступна за допомогою Masterpass-гаманця. Останній дозволяє здійснювати платежі без введення коду перевірки CVV2/CVC2.

Як оплатити ОСББ за реквізитами?

На поточний момент в каталозі наших послуг знаходиться більше 3000 компаній, рахунки яких ви можете сплатити дистанційно. Але якщо ви не змогли знайти бажане підприємство в переліку, ви в будь-який момент можете скористатись сервісом оплати рахунків за реквізитами. Для цього вам достатньо знайти реквізити вашого ОСББ (в цьому вам допоможе паперова квитанція або інформаційна служба компанії) чи будь-якої іншої комунальної компанії.

Також зверніть увагу на сервіс поповнення мобільного телефону, сплати рахунків за інтернет, телебачення та стаціонарну телефонію.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна