ТОВ "ТЕПЛОПОСТАЧСЕРВІС"

Без комісії

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити Теплопостачсервіс без комісії, черг та паперових квитанцій можна в онлайн режимі за допомогою Портмоне. Для цього ви можете скористатись карткою будь-якого банку України платіжних систем Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР.

Як оплатити рахунок Теплопостачсервіс карткою?

Для успішної оплати рахунку від ТОВ Теплопостачсервіс на вашій картці повинен бути позитивний залишок грошових коштів або доступ до кредитного ліміту. Крім того, зі сторони банку-емітента не повино бути встановлено обмежень для здійснення транзакцій через інтернет. В іншому випадку в процесі сплати відобразиться відповідна помилка. Щоб уникнути дану ситуацію, рекомендуємо звязатись з інформаційним центром банку для зміни обмежень (контакти підтримки вказані на зворотній стороні вашої картки).

Для здійснення оплати необхідно вказати наступну інформацію:

  • Номер особового рахунку;
  • Реквізити банківської картки (CVV2/CVC2 код безпеки, номер та термін дії).

Щоб не вводити номер ОР та параметри картки в подальшому, ви можете зареєструватись в системі Портмоне, додати дані картки в розділі «Платіжні картки» та налаштувати шаблон, який дозволяє сплатити рахунок Теплопостачсервіс у два кліки. Для цього потрібно:

  • Відкрити особистий кабінет;
  • Обрати функцію «Додати рахунок» в розділі «Шаблони»;
  • В категорії «Комунальні послуги» знайти та відмітити ТОВ Теплопостачсервіс або скористатись пошуком;
  • Ввести ОР та зберегти шаблон.

Даний шаблон дозволяє оплатити тепло максимально швидко та без введення додаткової інформації. Також зазначимо, що абонентам ТОВ Теплопостачсервіс оплата доступна за допомогою технології Masterpass.

Сплачуйте комунальні послуги без комісії

Абоненти вказаного комунального підприємства можуть оплатити гарячу воду та тепло без комісії. Проте не всі послуги на сайті portmone.com безкоштовні. Тому якщо вас цікавить оплата комунальних послуг, інтернету, телебачення та стаціонарної телефонії без комісії – рекомендуємо звернути увагу на тарифний план «Місяць». В межах останнього платежі із 5 категорій здійснюються безкоштовно.

Також за допомогою Портмоне можна поповнити телефон, погасити кредит, переказати кошти та навіть сплатити податки.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна