“Білоцерківтепломережа” - оплата

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.52%, не менше 3 грн.

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради “Білоцерківтепломережа” — найбільше теплопостачальне підприємство у Київській області. Головна мета діяльності — виробництво, транспортування і постачання теплоенергії в житлові та комерційні об'єкти міста Біла Церква та його прилеглих районів.
Якщо вам треба здійснити оплату КП БМР “Білоцерківтепломережа” — зробіть це через Portmone. Для цього потрібно мати тільки пристрій, підключений до інтернет мережі, і діючу платіжну картку з позитивним залишком коштів на балансі.

КП БМР БЦТМ — заплатити онлайн через Portmone

Щоб заплатити БЦ Тепломережа онлайн через Портмоне, потрібно дотримуватись наступного алгоритму дій:

  1. Перейдіть у розділ “Комунальні послуги”, оберіть тип послуги “Опалення” та регіон “Київська область”.
  2. Самостійно знайдіть і виберіть КП БМР “Білоцерківтепломережа” серед запропонованого списку підприємств, або скористайтесь пошуком.
  3. Вкажіть номер особового рахунку, адресу, ПІБ, ІПН та суму до сплати.
  4. Натисніть “Оплатити”, після чого вкажіть email та реквізити банківської картки.
  5. Проведіть оплату.

Протягом декількох хвилин система опрацює транзакцію і направить електронну квитанцію на ваш email. Якщо послуга оплачувалась після авторизації на сайті, електронну квитанцію у будь-який момент можна завантажити на ПК чи роздрукувати через особистий кабінет. Більш того, зареєстровані користувачі сервісу можуть створити шаблон, що дозволить здійснювати наступні оплати буквально в пару кліків.
Комісія за оплату рахунку “Білоцерківтепломережа” складає 1,52% від суми, але не менше 3 грн. Якщо ви хочете економити на комісії, потрібно зареєструватися або увійти в персональний кабінет Portmone, після чого активувати тарифний план “Місяць”. Після цього не доведеться платити комісію при сплаті комунальних платежів, інтернету, ТБ, послуг охорони і телефонії.

Переваги оплати комунальних послуг з Портмоне

Окрім можливості оплатити Тепломережу в Білій Церкві, користувачі сервісу отримують низку переваг:

А якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо роботи сервісу, ви завжди можете звернутись до служби підтримки користувачів, контакти якої вказані на офіційному сайті portmone.com.ua.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна