YASNO («Київські Енергетичні послуги»)

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Процес щомісячної оплати комуналки, зокрема споживання електроенергії, часто займає чимало часу. Крім заповнення квитанції доводиться йти у відділення банку або на пошту та стояти в черзі, на що може витрачатися від десяти хвилин до години та більше. На щастя, сьогодні можна скористатися альтернативними рішеннями та інструментами, що дають змогу оплачувати послуги комунальних підприємств у режимі онлайн.

Один з найвигідніших і найзручніших способів розрахуватися за спожиту електрику з YASNO — оплата через Portmone.

YASNO («Київські енергетичні послуги»)

ТОВ «Київські енергетичні послуги» є складовою частиною великої операційної компанії «Д. Солюшнз», що працює під брендом YASNO у сфері постачання електроенергії та газу, впровадження інноваційних технологій, а також розвитку мережі зарядних станцій для автомобілів.

Кияни можуть звертатися до YASNO з таких питань:

 • укладання, переоформлення чи розірвання договорів на електропостачання;
 • нарахування та приймання платежів, формування квитанцій;
 • погашення та необхідність перерахунку заборгованостей;
 • відновлення подачі електрики після відключення;
 • надання продуктів, що підвищують енергоефективність (двофазні лічильники, сонячні панелі, системи зберігання електроенергії тощо).

Контакти, за якими можна звертатися до постачальника, наведено на сайті yasno.com.ua.

Як оплатити електроенергію Київ (YASNO) онлайн

Послуги YASNO можна оплатити дуже швидко і просто, навіть не виходячи з дому. Для здійснення транзакції потрібні лише:

 • доступ до інтернету на комп'ютері, ноутбуці чи смартфоні;
 • пластикова картка VISA або MasterCard, видана будь-яким банком України. Приймаються до оплати картки «Простір».

Сьогодні клієнтам YASNO доступні кілька способів онлайн-розрахунку за користування послугами електропостачання. Оплачувати світло можна на сайті постачальника, через сайти та мобільні застосунки банків, онлайн-сервіси. При цьому звертайте увагу на комісію, що стягується за послуги.

На сайті Portmone ви можете платити за світло одноразово (без реєстрації) або на постійній основі. Якщо ви хочете щомісячно отримувати платіжки в електронному вигляді та погашати рахунки YASNO («Київські енергетичні послуги») через наш сервіс, зареєструйте обліковий запис і створіть шаблон, в якому вкажіть:

 • номер особового рахунку;
 • дані платника (наприклад, адресу квартири);
 • реквізити платіжної картки (номер, термін дії, CVV-код).

Процес оплати за електроенергію YASNO дуже простий та інтуїтивно зрозумілий, до того ж кожен крок на нашому ресурсі супроводжується підказками. Транзакція на сайті або в мобільному додатку здійснюється всього в кілька кліків. Необхідно лише увійти в особистий кабінет і ввести поточні показники лічильника. Суму до оплати система обчислить самостійно з урахуванням тарифів, що діють у YASNO.

До якого числа потрібно сплатити послуги YASNO

Сплатити рахунок за споживання електроенергії бажано до 20 числа наступного календарного місяця. За невелике прострочення пеня не нараховується, а відключення від послуги відбувається лише в разі тривалої несплати. Проте нерідко після затримок оплат виникає плутанина із сумами заборгованості, оскільки розрахунки споживача і постачальника можуть не збігатися. До того ж погашати чималу суму буде досить складно.

Своєчасна оплата дозволить підтримати українську економіку, а також уникнути відключення, штрафів і судових розглядів. Тому радимо вам не затягувати з платежами та вчасно переказувати кошти на рахунок комунальної компанії. А завдяки нагадуванням на Portmone ви точно не забудете про необхідність оплати.

Як передати показники лічильника

За лічильником споживання електрики YASNO передати показники можна безпосередньо на сайті компанії. Але ж враховуйте, що щомісяця вам необхідно надсилати актуальні цифри також за газ, холодну та гарячу воду. Щоб прискорити цей процес, скористайтеся сервісом Portmone та передавайте показники лічильників одразу всім постачальникам комунальних послуг на нашому сайті або в додатку. Зробити це дуже просто:

 1. Виберіть у меню в особистому кабінеті вкладку «Передача показників».
 2. Введіть цифри лічильника на сторінці постачальника.
 3. Натисніть «Передати показники».

Функція доступна після реєстрації, введення даних користувача в систему та створення шаблонів для оплати.

Переваги оплати комунальних послуг з Portmone

Якщо ви досі оплачували комуналку в банку, користуючись паперовими платіжками, саме час перейти на швидший та зручніший спосіб. Мільйони користувачів вибирають Portmone завдяки:

 • можливості платити за електроенергію, воду, опалення та газ, а також передавати показники в пару кліків;
 • безпеці транзакцій, надійному захисту платежів за стандартом PCI DSS;
 • миттєвому зарахуванню грошей на рахунок постачальника послуг;
 • мінімальній комісії (у разі вибору тарифу «Місяць» за 29,90 грн вона взагалі відсутня);
 • можливості отримувати рахунки онлайн і замовляти паперові квитанції.

Користуйтеся сервісом Portmone, рекомендуйте його знайомим і друзям! Ми пропонуємо вигідні умови онлайн-транзакцій та інтуїтивно зрозумілий алгоритм оплати.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна