ОСББ "Флагман"

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Оплатити ОСББ Флагман без комісії, черг та паперових квитанцій можна за допомогою Портмоне. Для цього вам достатньо скористатись карткою Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР будь-якого українського банку з позитивним залишком грошей на балансі.

Як оплатити рахунок ОСББ ОСББ Флагман карткою?

Щоб оплатити рахунок за послуги вказаного ОСББ потрібно вказати наступну інформацію:

  • Особовий рахунок;
  • Реквізити платіжної картки.

Якщо ви забули номер особового рахунку – подивіться в паперовій квитанції поле О/р або зверніться в бухгалтерію вашого ЖК.

Що стосується реквізитів картки – вони вказані на її поверхні. Мова про термін дії картки, 16ти-знаковий номер та перевірочний код CVV2/CVC2. В деяких випадках оплата комунальних послуг неможлива через обмеження на здійснення платежів через інтернет з боку банка-емітента. Щоб змінити подібні ліміти варто подзвонити на гарячу лінію фінансової установи або скористатись інтернет-банкінгом (якщо останній дозволяє змінювати обмеження в дистанційному режимі).

Якщо ви бажаєте сплатити ЖК Флагман без введення реквізитів картки – зареєструйтесь на сайті portmone.com та додайте її параметри до розділу «Платіжні картки». Крім того, в особистому кабінеті користувача можна створити шаблон, який дозволяє оплатити ОСББ без вказівки рахунку. Для цього необхідно:

  • Авторизуватись в системі;
  • Перейти до розділу «Шаблони»;
  • Обрати опцію «Додати рахунок»;
  • В рядку пошуку прописати ОСББ Флагман або вибрати дану компанію в категорії «Комунальні послуги»;
  • Ввести ОР та зберегти шаблон.

Абонентам ОСББ Флагман оплата також доступна з використанням технології Masterpass. Обзавестися даним гаманцем можна в розділі «Платіжні картки». Гаманець Masterpass дозволить здійснювати розрахунки в один клік без вводу CVV2/CVC2 коду. Зазначимо, що функціонал доступний тільки зареєстрованим користувачам.

Ще одна перевага реєстрації – можливість налаштовувати системні сповіщення. Так, в розділі «Особисті дані» можна налаштувати отримання сповіщень про надходження рахунків за допомогою СМС чи електронних листів. Функція абсолютно безкоштовна, але з нею ви ніколи не забудете сплатити комунальні рахунки.

Також вас може зацікавити поповнення мобільного рахунку, сплата податків та переказ грошей з картки на картку.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна