ТОВ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ"

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Також сплачують послуги

Мешканці Луцька та Волинської області можуть оплатити Волиньелектрозбут за декілька кліків, використовуючи сервіс portmone.com. Для цього достатньо мати хвилину вільного часу та банківську картку з позитивним залишком на рахунку. Здійснити платіж можна карткою будь-якого українського банку систем Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР.

Як оплатити світло в Луцьку?

Перш за все варто зазначити, що оплатити рахунок за світло можуть як зареєстровані, так і анонімні користувачі Портмоне. Сам процес оплати виглядає наступним чином:

  1. Вибираємо розділ “Комунальні послуги” в каталозі.
  2. В запропонованому переліку компаній обираємо Волиньелектрозбут (тут потрібно пильнувати, щоб не обрати Волиньобленерго, яке також представлено в каталозі).
  3. Вводимо особисті дані для ідентифікації споживача (в даному випадку це особовий рахунок).
  4. Вводимо дані банківської картки та підтверджуємо оплату.

Останні декілька пунктів не потрібно повторювати зареєстрованим користувачам, адже на відміну від анонімних платників, авторизовані можуть створювати шаблони миттєвих платежів та додавати свої картки до особистого кабінету. Це дозволяє отримувати електронні рахунки за електроенергію та інші послуги, а також здійснювати оплати без введення терміну дії та номеру картки.

Варто зазначити, що під час оплатити користувач може передати показники лічильника та ознайомитися з поточним тарифом. Також підкреслимо, що після реєстрації користувач може працювати з архівом рахунків та звітами. Тобто в будь-який момент він зможе завантажити електронний рахунок за попередні періоди та отримати необхідну йому інформацію.

Крім Волиньелектрозбут, за допомогою Портмоне можна оплатити рахунки від інших постачальників послуг, наприклад:

Всі платежі в одному місці

З Портмоне можна оплатити будь-які послуги, а не лише комунальні. Так, використовуючи сайт чи мобільний додаток компанії можна переказати кошти, погасити кредит, сплатити податки та штрафи, поповнити мобільний, оплатити інтернет та телебачення, придбати страховий поліс, оформити передплату на журнал, купити квиток для проїзду в громадському транспорті. Таким чином з Портмоне можна економити багато часу та максимально просто вирішувати свої фінансові задачі.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна