КП "Київтранспарксервіс"
УВАГА! Паркувальний талон формується в електронному вигляді. Дані паркувального талона будуть відображені в квитанції. Електронний талон прив'язаний до реєстраційного номеру автомобіля і зберігається в єдиній базі абонементів КП "Київтранспарксервіс" весь термін дії. Інспекція з паркування перевіряє оплату послуг паркування, маючи онлайн доступ до єдиної бази.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Однією з проблем для сучасного киянина є оплата паркування. Київ стрімко росте і розвивається, а одним з ключових напрямів його розвитку є впровадження ІТ-технологій у життя столиці. Наприклад, тепер проїзд у громадському транспорті мегаполіса можна оплатити QR-кодом або іншими безготівковими способами, такими як банківська картка з підтримкою NFC технологій або єдиний електронний квиток KyivSmartCard. Процес оплати послуг паркінгу також змінюється, про що ми й розкажемо докладніше.

Як оплатити паркувальний абонемент у Києві

Умовно щодо паркувальних місць столиця розділена на три зони. Саме від того, в якій зоні знаходиться ваш автомобіль, залежить вартість паркування. Ознайомитися з поточними тарифами і межами зон у будь-який момент можна на офіційному сайті компанії Київтранспарксервіс.

Для зручності абонентам КП «Київтранспарксервіс» оплата талонів доступна як усіх зон разом, так і окремих зон (наприклад, можна придбати лише зону 1 або зони 1,2 і 3). Також є можливість придбати талон на конкретний місяць або квартал року.

Звісно, можна оплатити паркувальний абонемент за допомогою portmone.com. Для цього треба:

  1. У каталозі послуг відкрити розділ «Транспорт» й обрати компанію КП «Київтранспарксервіс».
  2. Вказати параметри паркувального талону (зони й період дії абонемента).
  3. Вибрати зручний для вас спосіб доставки (Нова пошта, Укрпошта чи самовивіз).
  4. Вказати адресу доставки (якщо потрібно), контактні дані й натиснути кнопку «Оплатити».
  5. Ввести дані банківської картки і підтвердити платіж.

Отримавши свій паркувальний абонемент, ви зможете паркуватися в Києві не ризикуючи, що евакуатор може забрати ваш автомобіль на штрафмайданчик.

Оплачуйте всі послуги транспорта онлайн

Крім паркувальних талонів за допомогою portmone.com ви можете оформити ОСЦПВ, сплатити штраф ПДР, купити разовий QR квиток для оплати проїзду в комунальному транспорті й поповнити KyivSmartCard. Усі платежі доступні онлайн, отже для здійснення оплати вам знадобляться всього два елементи – інтернет та банківська картка.