ОСББ Щекавиця (домофон)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Без комісії

За допомогою Портмоне можна оплатити домофон ОСББ Щекавиця, а також рахунки за паркінг та обслуговування будинку. Для цього достатньо мати картку Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР будь-якого банку України з позитивним залишком грошових коштів на рахунку.

Як оплатити домофон онлайн?

У випадку зі ЖК Щекавиця, щоб оплатити домофон онлайн карткою необхідно:

  • Ввести номер квартири;
  • Ввести реквізити платіжної картки.

Під реквізитами вашої картки ми маємо на увазі код безпеки CVV2/CVC2, 16 цифр на лицьовій стороні та термін дії платіжного інструменту. Якщо ви не бажаєте вводити інформацію про картку щоразу під час здійснення транзакції, зареєструйтесь на сайті portmone.com та додайте дані про неї в розділі «Платіжні картки».

Також варто зазначити, що зареєстрованим в системі Портмоне користувачам послуги домофон Щекавиця оплата доступна за допомогою Masterpass-гаманця. Серед інших переваг реєстрації в системі, можна виділити можливість налаштовувати шаблони швидких платежів.

Сплачуйте рахунки свого ЖК через шаблон

Сплатити ОСББ в декілька кліків можна за допомогою відповідного шаблону. Наприклад, якщо створити шаблон для оплати домофона ОСББ Щекавиця без комісії, достатньо:

  • Відкрити розділ «Шаблони» в особистому кабінеті користувача;
  • Обрати функцію «Додати рахунок»;
  • В каталозі послуг обрати категорію «Комунальні послуги»;
  • В переліку компаній відмітити ОСББ Щекавиця(домофон);
  • Ввести номер квартири та зберегти шаблон.

Збережений шаблон дозволить здійснювати наступні оплати без введення особистих даних. Також в розділі «Особисті дані» можна налаштувати отримання сповіщень про нові рахунки за допомогою СМС чи електронних листів. Таким чином, ви зможете входити до особистого кабінету тільки в момент формування рахунків від вашого ОСББ.

Використовуючи Портмоне, ви також можете сплатити комунальні послуги таких компаній, як Київводоканал, Київенерго, Цифрал Сервіс та сотень інших підприємств. Ознайомитись з усіма можливостями системи можна після реєстрації.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна