Місцевий Обчислювальний Центр м. Луцька

Комісія 1.2%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Онлайн сервіс Portmone.com надає можливість сплатити комунальні платежі Луцька в декілька кліків в дистанційному режимі карткою VISA, Mastercard чи ПРОСТІР. Для цього достатньо вказати особистий рахунок та ввести реквізити платіжної картки будь-якого банку України. Оплата доступна як анонімним, так і зареєстрованим в системі Портмоне користувачам. Проте в останньому випадку користувач отримує низку суттєвих переваг, які варто розглянути окремо.

Оплатити МОЦ Луцьк онлайн – це вигідно

Переваги оплати через Portmone:

 • До 30 днів оплати без комісії. Після реєстрації в системі Портмоне оплата комунальних послуг Луцька здійснюється безкоштовно. Це означає, що протягом 30 днів комісія за платежі ЖКГ, інтернет, ТБ, телефонію та охорону відсутня.
 • Оплата всього у два кліки. Зареєстрований користувач може створити шаблон для сплати послуг МОЦа, а також зберегти реквізити банківської картки. Це дозволить здійснювати платежі максимально швидко без введення особового рахунку, номера картки та її терміну дії.
 • Безпека транзакцій. Щорічно Portmone.com проходить аудит безпеки PCI DSS. Це означає, що сервіс відповідає вимогам МПС у розрізі забезпечення даних платіжних карток.
 • Автоматична сплата рахунків. Чудовий спосіб зекономити свій час – це налаштувати автоплатежі в особистому кабінеті системи Портмоне. Сервіс дозволяє забути про щомісячну оплату тих чи інших послуг. Активація послуги доступна в розділі «Автоматична оплата».
 • Доставка сплачених квитанцій. Кожен, хто сплачує Місцевий Обчислювальний Центр Луцька на Portmone.com може замовити послугу доставки паперових квитанцій. Існує разова доставка та доставка на щоквартальній основі. Опис послуги та її вартість вказані в розділі «Доставка квитанцій».

Єдина квитанція та передача показників

Місцевий Обчислювальний Центр формує єдину квитанцію, яка відображає перелік послуг, що використовуються конкретним споживачем, та їх вартість за певний період. Після вводу номера особового рахунку в системі Портмоне, ця квитанція в електронному форматі появиться на моніторі. Вона являється аналогом паперової квитанції та містить ідентичні поля. Ви зможете вказати поточні показання лічильників та сплатити все чи певний перелік послуг. Ваші показання будуть передані до МОЦ та враховані в процесі формування квитанції в наступному звітному періоді.

Для зручності рекомендуємо сплачувати рахунки від Обчислювального Центру в кабінеті користувача. В ньому ви завжди зможете завантажити чек за той чи інший період в розділі «Архів рахунків».

Також ви можете сплатити в нас на сайті такі види послуг Луцька та Волинської області:

 • «Луцькводоканал»;
 • ВолиньГаз ЗБУТ;
 • Луцьктепло;
 • Ковельтепло;
 • Ковельводоканал;
 • Волиньобленерго.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна